Czy chcecie krótkofalówki 433mhz na zlocie?

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Czy chcecie krótkofalówki 433mhz na zlocie?

Tak
19
70%
Nie
8
30%
 
Liczba głosów: 27

pit202

Post autor: pit202 »

tak jest, ja jak w domu odpalę aparaturę 2.4 to mi na chwile znika zasięg w netbooku ;-) ale Bluetooth też chodzi na 2.4 ;-)
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Rurku bardzo optymistycznie jesteś nastanowiony, ale tylko dlatego że nie byłeś na zlocie 2 lata temu i nie widziałeś co się działo.

Z komórkami dałeś świetny przykład. Gdy latasz na video 2.4ghz i ktoś podejdzie z komórką to masz zanik video i dzwon gwarantowany.

Cały rok walczycie z zakłóceniami, co chwile ktoś z jakiegoś powodu spadnie a do zlotu, gdzie będzie w cholere sprzętu, macie jakieś "luźne" podejście i nagle ja jestem ten przeczulony :-D
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Też myślę że nie ma co "na siłę" testować "czy aby nie spadnie", zresztą to ma być zlot FPVowców a nie PMRowców :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Aha, a propos "testów" na zlocie - będzie spora widownia, plakaty rozwieszone sa podobno na mieście. Będzie więc na kogo uważać.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

Zagłosowałem na tak ale tyko do testów, inaczej za duże ryzyko
Lecę na nielegalu!
Artu

Post autor: Artu »

diem pisze:Z komórkami dałeś świetny przykład. Gdy latasz na video 2.4ghz i ktoś podejdzie z komórką to masz zanik video i dzwon gwarantowany...
No to mam wspaniałą wymówkę dla "lepszej połowy", czemu nie może się do mnie dodzwonić na Zlot :mrgreen:...
Rozumiem, że w nocy również latamy z video na 2,4... :mrgreen:
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Artu pisze:
diem pisze:Z komórkami dałeś świetny przykład. Gdy latasz na video 2.4ghz i ktoś podejdzie z komórką to masz zanik video i dzwon gwarantowany...
No to mam wspaniałą wymówkę dla "lepszej połowy", czemu nie może się do mnie dodzwonić na Zlot :mrgreen:...
Rozumiem, że w nocy również latamy z video na 2,4... :mrgreen:

Wiesz, to tylko w przypadku włączonego wifi :) Ale... my jesteśmy przekupni, jesteśmy w stanie wytłumaczyć małżonce że telefony muszą być bezwzględnie wyłączone :mrgreen:
pozdrawiam
Michał
ODPOWIEDZ