DJI GO cykliczne rozłaczanie [Inspire One]

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
WiruSSS
Posty: 5
Rejestracja: piątek 04 wrz 2015, 23:53

DJI GO cykliczne rozłaczanie [Inspire One]

Post autor: WiruSSS »

Witam

W zasadzie problem jest od czasu mojej pierwszej aktualizacji (niestety nie pamiętam numerów wersji, to była ta, która dodawał te "inteligentne" tryby latania).
Przy uruchamianiu drona pomimo że na ekranie startowym mam status connected, po przejsicu do ekranu podglądu wideo, w 99% przypadków mam status disconnected. Muszę kilkukrotnie odłączyć i podłączyć kabel usb aby zaskoczyło. Jak jużsię podłączy do co kilkanaście sekund obraz zamarza po czym wskakuje popielate tło i status disconnected (na kilka sekund), a chwile obraz wraca na kilkanaście sekund i tak już cały czas. Ciąglę liczę, że z kolejną aktualizacją to się zmieni ale niestety nic takiego nie mam miejsca. Kilkukrotnie też próbowałem szukać kogoś z podobnym problemem, ale niestety bez skutku. Zaczynam się już zastanawiać czy mój dron nie jest jakiś wadliwy. Wcześniej latałem na ipad mini 2, ostatnio podłączam iphone 6s plus i jest trochę lepiej (mniejsza częstotliwość rozłączania) jednak dalej problem ma miejsce. Próbowałem także różnych kabli ale bez efektów. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? (niekoniecznie w przypadku inspire)

[EDIT]

OK, problem wygląda na rozwiązany, tak dla potomnych. Posprawdzałem jeszcze raz wszystkie kable jakie znalazłem i wygląda na to, że problem występuje na wszystkich (włącznie z oryginalnym) za wyjątkiem kabelka dołączonego do ładowarki marki belkin ...WTF???#@!$#$
ODPOWIEDZ