Reklamacja w banggood.com

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
robob
Posty: 18
Rejestracja: środa 23 maja 2012, 22:57
Lokalizacja: Sadlinki
Kontakt:

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: robob »

A czy ktoś ma jakieś doświadczenie z wysyłką w celu reklamacji?
Lub w ogóle z wysyłka czegoś do Chin.
Kupiłem FY MiNi3D, który okazał się zepsuty. Po wysłaniu do nich (Banggood) filmu i opisaniu przyczyny odpisali abym im wysłał na ich koszt.
Odpisałem, że nie ma możliwości wysyłki na ich koszt. Odpisali abym podał cenę najtańszej wysyłki z trackingiem. Podałem cenę paczki do Chin.
W odpowiedzi otrzymałem adres na który mam wysłać.
rudy20
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 16 lis 2014, 18:28
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: rudy20 »

Ja odsylalem im monitor bo nie działał, kasę za przesyłkę jak i za monitor bez problemu oddali
lisam210: SP Pro Racing F3 - Betaflight 2.6.1, emax rs2205 2300kv, LittleBee 30A, Foxeer XAT600M (hs1177), Eachine ET200
HEXA Tarot 680PRO: Pixhawk Lite, Turnigy Multistar 4822-690Kv, ESC Sunrise BLHELI Multi-30A Slim
Turnigy 9XR + FrSky DJT
Awatar użytkownika
michalk
Posty: 130
Rejestracja: wtorek 23 gru 2014, 10:49
Lokalizacja: Krakuszowice k. Gdowa

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: michalk »

Odsyłałem FOX'a 800, po wysyłce mailem wysłałem im numer trackingu i wtedy od razu oddali kase (nie musiałem czekać, aż przesyłka dojdzie do nich)
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: cebulator »

Odnośnie:
cebulator pisze:Odgrzeje trochę wątek.
W związku z popularnością diversity Misia postanowiłem zamówić sobie odbironiki RX5808 z BG.
Ale jak się okazało jeden wygląda jakby ktoś go wylutował, ma ślady topnika, pady są oblane cyną a co najgorsze jeden pad jest przegrzany i wylata. Spotkał się już ktoś z takim bublem?
Ciekawi mnie czy wymienią albo coś bo zawsze mogą powiedzieć, że zepsułem sam przy lutowaniu. A ja tylko na to popatrzył:/
Jestem zadowolony z przeprowadzonej reklamacji. Po wymianie kilku maili dostałem nową sztukę (proponowali zwrot pieniędzy bo aktualnie był niedostępny ale na pytanie czy wyślą jak już będą mieli na stanie dostałem pozytywną odpowiedź).
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
Awatar użytkownika
MagicD
Posty: 105
Rejestracja: piątek 06 cze 2014, 19:59
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: MagicD »

Ja jeszcze jestem "w trakcie" Po zamówieniu 10" monitorka z nagrywarka dostałem tej samej firmy 10" ale... bez nagrywarki, po wymianie kilku maili najpierw była propozycja zwrócenia różnicy w ich cenie ale bardzo mi zależy na nagrywarce więc po kilku kolejnych mailach dostałem adres gdzie wysłać otrzymany monitor (już odesłałem) i teraz oczekuje aż przyjdzie ten co powinien.
Yeahw :)
jagrok
Posty: 200
Rejestracja: niedziela 29 mar 2015, 11:07

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: jagrok »

Ja już mam tyle reklamacji za sobą, między innymi

z 10 silników - 4 zareklamowałem wysłałi nowe
z 2 flightcontrollerów z wadą fabryczną, wystarczy podmienić rezystor, wysłali dwa nowe.

Wysyłają sprawnie i szybko, chcą jedynie zdjęcia uszkodzonych rzeczy, lub poparcie dowodowe.
Nigdy nie zdarzyło się żeby chcieli odsyłkę, chyba że chcesz refund bo była ich pomyłka, albo chcesz refund bo było uszkodzone.
Ja zawsze chce od nich replacment, wtedy bez problemowo, nawet po miesiącu od zamówienia.
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1558
Rejestracja: niedziela 24 lip 2011, 20:15
Lokalizacja: Białystok/Grajewo

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Grzechu »

Kupiłem gimbala... prosto z pudełka wygląda tak, zobaczymy co oni na to... (a pudełko nie naruszone, nigdzie nie powginane, chu*owo wsadzony gimbal do pudełeczka po prostu :evil:

Obrazek
Awatar użytkownika
miroslaw123
Posty: 80
Rejestracja: czwartek 26 lut 2015, 10:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: miroslaw123 »

Kupiłem podgląd do A6000 i nie działał... pieniądze oddali po 24h od zgłoszenia i przesłania filmu mailem, więc reklamacja załatwiona ekspresowo ale chyba musieli mieć cynk że coś jest nie halo bo produkt zniknął z ich strony wuwuwu...
Awatar użytkownika
robob
Posty: 18
Rejestracja: środa 23 maja 2012, 22:57
Lokalizacja: Sadlinki
Kontakt:

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: robob »

Po mojej reklamacji gimbala FY MiNi3D (nie chciał się ustabilizować) zaproponowali abym odesłał. Pieniądze za wysyłkę zwrócili od razu jak im przesłałem skan potwierdzenia nadania. Po otrzymaniu gimbala napisali, że ich technicy bedą go naprawiać. Na drugi dzień napisali, że oddadzą pieniądze. Oddali resztę kasy, ale tylko różnicę ceny gimbal - wysyłka. Czyli byłem do tyłu o koszt odesłania. Dopiero po mojej interwencji oddali resztę. Dwa razy musiałem się o to upominać. Za pierwszym razem napisali abym sprawdził rachunki (zwroty) na PayPal. No i nie chcieli na moją prośbę przysłać nowego sprawnego. Pewnie dla tego, że kupiłem go z rabatem 10%.

Tak wyglądała moja reklamacja, trochę korespondencji i upominania się o swoje.
Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Y3lloW »

Trochę "podbije" temat ;-) Możecie napisać czy przy uznaniu reklamacji z BG będzie widać to w moich zamówieniach że zostały ponownie wysłane? Bo wczoraj uznali mi reklamację koniczynek i odpisali że wyślą nowe dla mojego zamówienia ale status nadal jest stary czyli że zamówiłem je miesiąc temu i że je wysłali w sierpniu.

Czy po prostu wysyłają nowe i tego nigdzie nie będę widzieć na stronie?
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
DawidM
Posty: 138
Rejestracja: wtorek 10 mar 2015, 22:16
Lokalizacja: KRK

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: DawidM »

Pojawia się jako nowe zamówienie w liście z widoczną informacją, że jest to ponowne wysłanie zamówienia nr....
Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Y3lloW »

DawidM pisze:Pojawia się jako nowe zamówienie w liście z widoczną informacją, że jest to ponowne wysłanie zamówienia nr....
Ok dzięki za odpowiedź u mnie jeszcze nic nie ma takiego w moich zamówieniach zobaczymy czy się coś zmieni.
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
Xeo
Posty: 355
Rejestracja: środa 13 lis 2013, 10:31
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Xeo »

Ja od momentu uznania reklamacji do wysłania czekałem około tygodnia.
Awatar użytkownika
Ekstrapolator
Posty: 106
Rejestracja: środa 13 mar 2013, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Ekstrapolator »

Witam,

odświeżę kotleta, zamawiałem 5 rzeczy z BG 4xsilniki + reciver XM+ i w paczce nie było recivera, napisałem na support ze paczka była nie kompletna ktoś miał taka sytuację ?

Pozdrawiam Wojciech
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Adrián »

Tak i nie, jak czegoś nie było, to była karteczka i doszło następną paczką.
ODPOWIEDZ