nadajniki RC 2,4 GHz z ant.patch ----www.weatronic.com

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

nadajniki RC 2,4 GHz z ant.patch ----www.weatronic.com

Post autor: L_I_S »

Witam,

jesli juz o tym slyszeliscie to kasujemy watek

Ja przypadkiem odkrylem to szukajac w sklepach FF10. Mialem mala prezentacje, ale na MC24 tegoz zestawu http://www.weatronic.com.

W skrocie:

-modul nadajnika ma antene typu patch, ktora raczej powinna byc w strone modelu skierowana (Zbigowy tracking anteny az sie prosi). Facet mowil ze u siebie na lotnisku sprawdzili zasieg do 2400m. i dalej byla rzeka to dali sobie spokoj, hehe....
producent pisze ze 3000m na ziemi to luz :shock:

-odbiorniki w wersjach z gyro 1- ,2- i 3-osiowym

-TELEMETRIA: naiecia, temperatura, sila sygnalu itd pokazywane na wyswietlaczu

-zawansowane funkcje programowania oraz mozliwosc podgladu live telemetrii na podlaczonym PC lub nagrywanie lotu na micro SD

-chyba do 120 modeli moze rownoczesnie latac....hopping po duzo wiekszej ilosci kanalow niz fasst.

Okej, reszte sami poczytacie....cena od 230 jewro za zestaw TX 12ch i RX 8ch.


Lataja podobno juz na tym duzymi odrzutowcami, wiec jest solidne na bank. W klubie goscia co mi to prezentowal podobno sporo sie z FASSTa na ten system przesiada, ale oni przewaznie wielkimi szybowcami lataja klasycznie i wazna dla nich jest ta telemetria ( co my mamy przeciez na OSD).
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Wyglada na mocno skomplikowane :) Trzebaby przeszukac net zeby pozyskac informacje od ludzi uzywajacych tego systemu.

Jesli chodzi o antene patch to mozna stosowac przeciez do kazdego dostepnego systemu. Juz dawien dawno w bardzo dalekiej krainie trabilem ze idealny zestaw dalekiego to 1.3 + 2.4 + anteny kierunkowe na trackerze :P

ps. co to za mania ładowania wszystkiego do hydeparku?:D
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

zaladowalem do hydeparku, bo jeszcze niebardzo sie odnajduje w kategoriach co i gdzie? ;)

a i przyznaje, ze ostatnio malo czasu na forum spedzam, albo raczej malo na wszystkich...

no, ale koniec OT....jak nastepnym razem spotkam sie z gosciem, to postaram sie dokladniej przyjrzec temu i podpytac o szczegoly.
A wogole koles tez niezla teorie mial co do roznicy w mocy nadajnikow. Wedlug niego europejskieod jakiegos czasu maja do 100mw(oczywiscie gdy jest hopping),ale ze stanow maja przynajmniej 3 razy mocniejsze moce .... czyli min. 300mW.... juz nie wiadomo w co wierzyc...no i do tego roznica w 100mw spitzeleistung/spannung i 100mW dauerleistung/spannung (wybaczcie moje szwabizmy, ale czasami brakuje mi polskich odp. slow przez te studia) :mrgreen:
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
ODPOWIEDZ