Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
aro89aro
Posty: 220
Rejestracja: środa 22 paź 2014, 01:04
Lokalizacja: Kielce

Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: aro89aro »

Witam. Tak jak w temacie, dziś w nocy zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2, Ma ktoś już może? ;] Na internecie widziałem że już ktoś wrzucił porównanie z v1. Jak przyjdą to zrobię mini recenzje chyba że ktoś już może ma i się pochwali co myśli na ich temat? :)
Dostałem info że już zostały wysłane, dziwne... w niedziele?:>

Miałem kupić gogle 5" z napolskimniebie ale z racji że czekam już 2 tydzień i 3 razy słyszałem żebym poczekał bo będą dostępne, najpierw za 4 dni, potem za tydzień i ostatecznie miały być 7.06 i nadal ich nie ma więc zamówiłem gogle quanum v2 oraz mobiusa C lens w tych samych pieniądzach.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 15 cze 2015, 21:07 przez aro89aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Łowca kretów i samotnych drzew.
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: cebulator »

aro89aro pisze:Dostałem info że już zostały wysłane, dziwne... w niedziele?
Co w tym dziwnego, myślisz że Chińczyki mają coś takiego?

PS. Mógłbyś założyć temat w 'Urządzeniach na ziemi' łatwiej by było znaleźć a i gogle to jako platforma FPV nie za bardzo.[ADMIN: przenieśliśmy :-) ]
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
Awatar użytkownika
aro89aro
Posty: 220
Rejestracja: środa 22 paź 2014, 01:04
Lokalizacja: Kielce

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: aro89aro »

Hmmm. bardziej mi pasowało pod FPV ; ] Dzięki.
P.S: Wiem że chińczyki pracują24/7 ale myślałem że chociaż urzędy mają wolne.
Łowca kretów i samotnych drzew.
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: skazi »

To że dostałeś info że paczka wysłana nie oznacza że fizycznie znajduje się na poczcie.
Co mają symbolizować te ukośniki w pierwszym poscie? Jakaś nowa moda?
Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: Y3lloW »

Zamawiałeś same google? czy coś jeszcze? bo szczerze powiem że kupowałem tylko na BG i nie wiem ile kosztuje wysyłka do kraju tych googli z HB bo chętnie bym sobie je zamówił.
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: skazi »

Wysyłka kosztuje 18,99$.
Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: Y3lloW »

skazi pisze:Wysyłka kosztuje 18,99$.
uuuuuuuu grubo :D tam przy zamówieniu było że brakuje mi 200 ileś gram do darmowej wysyłki więc bardziej się opłaca zamówić coś jeszcze dobrze myśle?
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
waltz
Posty: 131
Rejestracja: czwartek 19 mar 2015, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: waltz »

Y3lloW pisze:
skazi pisze:Wysyłka kosztuje 18,99$.
uuuuuuuu grubo :D tam przy zamówieniu było że brakuje mi 200 ileś gram do darmowej wysyłki więc bardziej się opłaca zamówić coś jeszcze dobrze myśle?
Nie sądzę - tam raczej pisało ze jeszcze możesz dobrać coś do 200 gram co wejdzie do tej przesyłki i nie będziesz dodatkowo płacił (czyli zmieści sie w wadze która i tak musisz juz opłacić)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: Y3lloW »

Już teraz się pogubiłem wkurzają mnie takie strony gdzie nie jest jasno na pierwszej stronie opisane ile kosztuje wysyłka :evil:

Czyli rozumiem że tyle mogę dorzucić żeby dodatkowo więcej nie płacić za przesyłkę jak te "ukryte" 19 dolarów bo przecież w ostatnim etapie zamówienia wyświetlą mi kosztu wysyłki :lol: śmiech na sali...

Obrazek

Wyszło trochę ponad 17 dolców ;-) czyli 67 dolarów + pewnie u nas wat naliczą :-)
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
jagrok
Posty: 200
Rejestracja: niedziela 29 mar 2015, 11:07

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: jagrok »

Wiadomo ze na HobbyKing się płaci za wysyłkę, ich komunikat jest jasny możesz dobrać do swojej przesyłki przedmioty do iluś tam gram bez żadnych dodatkowych kosztów za przesyłkę.
Jeśli przekroczysz wage to idziesz w kolejne widełki cenowe z wysylka.
U mnie wysylka tej wersji nastąpiła 04.06, fizycznie sprzęt wyszedł z poczty dopiero 11.06
Milo22
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 15 cze 2015, 10:08
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: Milo22 »

aro89aro pisze:Witam. Tak jak w temacie, dziś w nocy zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2, Ma ktoś już może? ;] Na internecie widziałem że już ktoś wrzucił porównanie z v1. Jak przyjdą to zrobię mini recenzje chyba że ktoś już może ma i się pochwali co myśli na ich temat? :)
Dostałem info że już zostały wysłane, dziwne... w niedziele?:>
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Miałem kupić gogle 5" z napolskimniebie ale z racji że czekam już 2 tydzień i 3 razy słyszałem żebym poczekał bo będą dostępne, najpierw za 4 dni, potem za tydzień i ostatecznie miały być 7.06 i nadal ich nie ma więc zamówiłem gogle quanum v2 oraz mobiusa C lens w tych samych pieniądzach.
Też mam zamiar zamówić te google, daj znać kiedy dojdą czy ominęły ciebie jakieś dodatkowe opłaty i co sądzisz o tej wersji V2 bo ciągle walczę ze sobą ;)
QAV250
Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: Y3lloW »

Milo22 pisze:Też mam zamiar zamówić te google, daj znać kiedy dojdą czy ominęły ciebie jakieś dodatkowe opłaty i co sądzisz o tej wersji V2 bo ciągle walczę ze sobą ;)
Ja też czekam na info :) też walczę ze sobą jak kolega wyżej z zamówieniem bo moja kobita jak się dowie nie będzie zadowolona :D
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
Milo22
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 15 cze 2015, 10:08
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: Milo22 »

Ja na szczęście nie mam tego problemu ;)
QAV250
thomash666
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2015, 20:43

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: thomash666 »

Dziś przyszedł mój egzemplarz.
Uczucia mam mieszane, tym bardziej, że złapałem się na VAT.
Samo wykonanie jest średnie: styropian, gąbka i plastik. Ramka trzymająca soczewkę pękła przy składaniu, pomimo delikatnego traktowania :( Po założeniu części uszytej nie jest źle, wszystko jest ukryte i nie razi.
Zestaw kabli wystacza do podpięcia w moim przypadku boscama, trudno jednak zachować estetykę, kable trzeba zoptymalizować na długość, ilość i kątowe wtyczki.
Największym plusem jest jakość obrazu. Jest SPOKO. Nie mam porównania z fatsharkami, jedynie z obrazem z tunera na laptopie, jednak muszę stwierdzić, że wrażenie jest bardzo pozytywne. Rozdzielczość wyświetlacza jest taka jak deklarowana. Regulacja odległości soczewki od ekranu też działa fajnie.

Ciekaw jestem opinii kogoś kto może zestawić to na przykład z Dominatorami V2 na które choruje :D
Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamówiłem Quanum DIY FPV Goggle V2

Post autor: Y3lloW »

thomash666 pisze:Dziś przyszedł mój egzemplarz.
Uczucia mam mieszane, tym bardziej, że złapałem się na VAT.
Samo wykonanie jest średnie: styropian, gąbka i plastik. Ramka trzymająca soczewkę pękła przy składaniu, pomimo delikatnego traktowania :( Po założeniu części uszytej nie jest źle, wszystko jest ukryte i nie razi.
Zestaw kabli wystacza do podpięcia w moim przypadku boscama, trudno jednak zachować estetykę, kable trzeba zoptymalizować na długość, ilość i kątowe wtyczki.
Największym plusem jest jakość obrazu. Jest SPOKO. Nie mam porównania z fatsharkami, jedynie z obrazem z tunera na laptopie, jednak muszę stwierdzić, że wrażenie jest bardzo pozytywne. Rozdzielczość wyświetlacza jest taka jak deklarowana. Regulacja odległości soczewki od ekranu też działa fajnie.

Ciekaw jestem opinii kogoś kto może zestawić to na przykład z Dominatorami V2 na które choruje :D
ile łącznie zapłaciłeś z vatem?
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
ODPOWIEDZ