Akumulatory TB48 do DJI Inspire 1 w dobrej cenie

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Norton
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 03 lip 2011, 12:10
Lokalizacja: Szczecin

Akumulatory TB48 do DJI Inspire 1 w dobrej cenie

Post autor: Norton »

http://www.aliexpress.com/item/DJI-TB48 ... 57757.html

oferta kończy się dzisiaj (16.05.2015) o północy
aktualizacja: nadal aktualne
Ostatnio zmieniony niedziela 17 maja 2015, 13:21 przez Norton, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: Akumulatory TB48 do DJI Inspire 1 w dobrej cenie

Post autor: StoQ »

Szczerze czy to oferta? Może i jest.

Ale ja mogę Ci sprzedać tę baterię z fakturą nawet za 855-860zł odliczając VAT masz już cenę 695,12zł-699zł, a jeszcze dochodowy sobie odliczysz.
I masz gwarancję na tę baterię.
A tam zamówisz i jeszcze trafi Ci się cło i Vat i masz drożej :)
Norton
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 03 lip 2011, 12:10
Lokalizacja: Szczecin

Re: Akumulatory TB48 do DJI Inspire 1 w dobrej cenie

Post autor: Norton »

Ale ja sobie VATu nie odliczę, dochodowego również nie, ponieważ komercyjnie nie wykorzystuję, trzymiesięczna gwarancja nie jest mi potrzebna - wystarczy, że produkt jest oryginalny. Wielokrotnie robiłeś zamówienia w Chinach i sam wiesz, że darmowe przesyłki najczęściej nie podlegają opodatkowaniu. Po prostu teraz, gdy sam handlujesz, widzisz sprawy inaczej :)
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Re: Akumulatory TB48 do DJI Inspire 1 w dobrej cenie

Post autor: cebulator »

Norton pisze:Ale ja sobie VATu nie odliczę, dochodowego również nie, ponieważ komercyjnie nie wykorzystuję, trzymiesięczna gwarancja nie jest mi potrzebna - wystarczy, że produkt jest oryginalny. Wielokrotnie robiłeś zamówienia w Chinach i sam wiesz, że darmowe przesyłki najczęściej nie podlegają opodatkowaniu. Po prostu teraz, gdy sam handlujesz, widzisz sprawy inaczej :)
Z tymi darmowym i przesyłkami i brakiem VAT to żebyś się nie pomylił
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: Akumulatory TB48 do DJI Inspire 1 w dobrej cenie

Post autor: StoQ »

Norton pisze:Ale ja sobie VATu nie odliczę, dochodowego również nie, ponieważ komercyjnie nie wykorzystuję, trzymiesięczna gwarancja nie jest mi potrzebna - wystarczy, że produkt jest oryginalny. Wielokrotnie robiłeś zamówienia w Chinach i sam wiesz, że darmowe przesyłki najczęściej nie podlegają opodatkowaniu. Po prostu teraz, gdy sam handlujesz, widzisz sprawy inaczej :)
Teraz to troszkę przesadziłeś ;) Tak wiem, że "drobne" przesyłki przechodzą bez dodatkowych opłat. Ale niekiedy większe przesyłki gabarytowo mogą pójść na opłaty. Wystarczy, że celnik pomyśli, że w kartoniku może być smartfon.
Fakt dla Ciebie jeśli nie możesz sobie odliczyć kosztów to nie robi większej różnicy. Ale jeśli ktoś może to nie widzę sensu sprowadzania jak można mieć na miejscu w tej samej cenie. I od ręki, a nie za 2-4 tygodni.
Norton
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 03 lip 2011, 12:10
Lokalizacja: Szczecin

Re: Akumulatory TB48 do DJI Inspire 1 w dobrej cenie

Post autor: Norton »

Mój post do niczego nie zobowiązuje. Adresowany jest do tych, którzy chcieliby nieco zaryzykować, ale i niemało oszczędzić. Myślę, że każdy tutaj potrafi sam sobie przemyśleć i stwierdzić, czy warto.
Ofert ze standardowymi cenami każdy może znaleźć dziesiątki, w sklepach internetowych i na portalach aukcyjnych.
ODPOWIEDZ