Fox - 700 brak obrazu

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

moritz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 08 kwie 2011, 22:42
Lokalizacja: Gdynia

Fox - 700 brak obrazu

Post autor: moritz »

Witam, z racji tego, że jestem nowy to myśle iż wypada się przestawić. Tak więc nazywam się Maurycy mam 25 latem i czasami latam na chwarznie. Może tubylcy mnie kojarzą spalinowy Canary oraz czasami coś z depronu.

Przyszedł czas i na mnie zamowiłem z chin foxa 700mW, dzisiaj odebrałem paczke więc postanowiłem odrazu przetestować. Podłączyłem wszystko jak należy (tak mi się wydaje) i klops. W odbiorniku i nadajniku wybrany taki sam kanał, a na TV tylko czarny obraz bez dżwięku. Po zmianie kanału czy to w nadajniku czy odbiorniku pojawia się szum taki typowy jak się nic nie odbiera. Przed zakupem przejrzałem całe forum, także pierwsze co to sprawdziłem czy stabilizator w nadajniku nie padł, ale niestety na jego wyjściu jest 5V także to odpada. Następnie przez przypadek przestawiłem na odbiorniku kanał na piąty gdy na nadajniku był 4 i coś się pojawiło jakieś kontury obrazu oraz osd kamerki, ale strasznie wszystko zaśnieżone. Wydaje mi się iż kanały są rozjechane odbiornika i nadajnika, chociaż z drugiej strony zgupiałem, bo po wyprowadzaniu RSSI i wybranych tych samych kanałach mam pełny zasięg tzn 0,2V przy zmianie kanałów odbiornika na sąsiadujące wzrasta do 3V natomiast na bardziej odległych jest 4.2V. Co to może być? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Czarny obraz czyli link radiowy działa i raczej stoi w częstotliwości.
moritz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 08 kwie 2011, 22:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: moritz »

Można zamknąć sorki za zamieszanie, przy lutowaniu kabla z aparatu do nadajnika zrobiłem gafe tzn. z rozpędu połączyłem czerwony z czerwony co jak się dziś okazało zamieniłem video z audio :) teraz wszystko smiga jak szalone :)
ODPOWIEDZ