Potrzebna Pomoc

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

cydej7
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 21:10

Potrzebna Pomoc

Post autor: cydej7 »

Witam wszystkich. Nabyliśmy ostatnio z kolegą octokopter w układzie ramion x8 z kontrolerem Pixhawk 3DR Robotics + 3DR GPS oraz regulatorami: Sunrise BLHELI Multi 40A. Chcielibyśmy aby ktoś udzilił nam lekcji obsług, instruktażu startów i lądowań oraz kalibracji i dostrojenia tego koptera . Octokopter ten nie będzie używany do lotów nad ludźmi,budynkami a nie innego rodzaju obiektami,nie będą nim wykonywane filmy ani zdjęcia. Będziemy używać go w szczerym polu zdala od zagrożeń dla osób trzecich. Głównym naszym celem są loty na autopilocie z punktu a do punktu b na maxymalnej odległości 3km w obie strony. Co do miejsca i czasu to dostosujemy się do każdej propozycji. Oczywiście usługa ta będzie płatna. Czekamy na wasze propozycję. Pozdrawiamy i czekamy na propozycję
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Potrzebna Pomoc

Post autor: Verid »

Myślę że szybciej doczekasz się propozycji jak sprecyzujesz w jakich okolicach owa nauka miałaby się odbywać. Wobec nieuzupełnionego profilu i braku info w poście ciężko się oferować z pomocą bo może się okazać że bariera odległości będzie nie do przeskoczenia...
Ten wredny...
cydej7
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 21:10

Re: Potrzebna Pomoc

Post autor: cydej7 »

Jestem tak zdesperowany że w grę wchodzi cała Polska.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Potrzebna Pomoc

Post autor: Verid »

Bez przesady z tą desperacją - jakby tak było to byś właśnie rył manual i tutoriale od Pix'a a nie czekał aż ktoś pokaże :mrgreen:

A tak z ciekawości - a jaką aparaturę masz do tego latadła? Z jakim linkiem?
Ten wredny...
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: Potrzebna Pomoc

Post autor: StoQ »

Zapraszam do Szczecina :) z chęcią pomogę! Pixa mam dość dobrze opanowanego :P
Skąd jesteś? W przyszłym tygodniu będę od pon do czwartku w Olsztynie jeśli to Cię ratuje :P

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ