subscribe to a thread

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Rufio
Posty: 1157
Rejestracja: sobota 23 kwie 2011, 22:57
Lokalizacja: Wa-wa

subscribe to a thread

Post autor: Rufio »

Forum się rozrasta i rozrasta, ciekawe posty przewijają się to to w jednym wątku to w drugim.
Ale główny "problem" to odkopanie interesującego mnie wątku. Po zapisaniu się do takowego, łatwo przejrzeć listę i dokopać się do interesującego postu/postów.
Na wielu forach widziałem i z zadowoleniem stosuję możliwość "zapisania" się do wątku.

Czy na naszym forum możemy wdrożyć taki bajer?
Uczmy innych jak myśleć a nie co myśleć. Wtedy unikniemy wielu nieporozumień.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

A to co zaznaczyłem poniżej na rycinie ;-) nie działa? :roll:
Obrazek
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Rufio
Posty: 1157
Rejestracja: sobota 23 kwie 2011, 22:57
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Rufio »

Jeden z wątków oznaczyłem jako "śledź wątek" oraz "dodaj do ulubionych" i ... nic, tzn kompletnie nie wiem/nie widzę nic co by pomogło mi odnaleźć tak oznaczony wątek.
Czegoś nie widzę?
Uczmy innych jak myśleć a nie co myśleć. Wtedy unikniemy wielu nieporozumień.
Sonix
Posty: 317
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 15:11
Lokalizacja: Strzelin

Post autor: Sonix »

'Śledź odpowiedzi w tym temacie' - poinformuje Cię emailem że ktoś odpowiedział w tym wątku, kolejne powiadomienie dopiero wtedy gdy odwiedzisz temat.

'Dodaj temat do Ulubionych' - to już zupełnie nie wiadomo o co chodzi, bo nigdzie nie mogę znaleźć linkka czy JumpBox'a to Ulubionych :)
Awatar użytkownika
Dexx
Posty: 559
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 14:28
Lokalizacja: Opole

Post autor: Dexx »

Niestety też mam podobny problem jak kolega Rufio, a spam w postaci maili to dla mnie nie jest rozwiązanie niestety.
Dobrą protezą nowego silnika forum było by dokopanie się do funkcjonalności Ulubione w istniejącym silniku.
W użyciu:
DRC Fury, Legwan, SkyWalker 1900; http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=26&t=21985
Odpoczywają:
Hype FW-190 (1,2m), F4U -5NL (550mm), TREX 450,FT Versa Wing, Tricopter 2.5; Beta 1400;
Awatar użytkownika
Tata Balirc
Posty: 602
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 22:05
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Tata Balirc »

Sonix pisze: 'Dodaj temat do Ulubionych' - to już zupełnie nie wiadomo o co chodzi, bo nigdzie nie mogę znaleźć linkka czy JumpBox'a to Ulubionych :)
Jeśli chodzi o link "dodaj do ulubionych" to dodaje link do zakładek w przeglądarce i to chyba tylko w Internet Explorer.
Sonix
Posty: 317
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 15:11
Lokalizacja: Strzelin

Post autor: Sonix »

Tata Balirc pisze:Jeśli chodzi o link "dodaj do ulubionych" to dodaje link do zakładek w przeglądarce i to chyba tylko w Internet Explorer.
Faktycznie ta wersja tak działa.

Sugerowałem się dodatkiem który kiedyś instalowałem na forum również PHPBB by Przemo. Dodatek ten pozwalał właśnie na zbieranie ulubionych tematów i była tylko opcja 'Przeglądaj ulubione tamaty'.
O ile pamiętam to chyba nawet ten:

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/view ... hp?t=24735
Awatar użytkownika
przynenta
Posty: 529
Rejestracja: piątek 08 cze 2012, 18:46
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: przynenta »

Rurek pisze:A to co zaznaczyłem poniżej na rycinie ;-) nie działa? :roll:
Obrazek
Raz przychodzą powiadomienia raz nie.
Pozdrawiam

Tomek
Taranis x9d; PhoenixRC; AeroSIM, Blade mCPx;Copter 450 V2 SE 3G, Hexa Taror 690, Quadrocopter Tarot oraz dużo za dużo
Awatar użytkownika
Rufio
Posty: 1157
Rejestracja: sobota 23 kwie 2011, 22:57
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Rufio »

no i minęło 20 dni od dnia sugestii, i tylko kilku userów jest zainteresowanych taką funkcjonalnością?

Panowie Administratorzy, nieco się powtórzę:
- czy możliwe jest wdrożenie takiej funkcjonalności jak "zapisz się do wątku" ?
- czy planujecie wdrożyć taką funkcjonalność, albo inaczej, co powinno się stać aby się pojawiła?

Może ankietkę wystawić?
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Kurcze, ja dostaję powiadomienie o odpowiedzi w tym temacie, dlatego teraz odpisuję. Nie wiem czy potrzeba czegoś więcej?
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

Bardziej zrozumiałem że chodzi o zapisanie Wątku tak aby można było łatwo go potem odnaleźć i za tym jestem obiema ręcami.
Powiadomienia przychodzą tylko gdy coś w Wątku się napisało, ale i tak po czasie odnaleźć - powodzenia
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
Rufio
Posty: 1157
Rejestracja: sobota 23 kwie 2011, 22:57
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Rufio »

Rurku, no do mnie ni cholery nic nie przyłazi.
Tym nie mniej, powiadamianie emailem w jakimś temacie to według mnie er-zac takowej funkcjonalności, ponieważ:
- takie powiadomienie to TYLKO powiadomienie a nie wykaz/lista wybitnie interesujących mnie tematów, być może nawet już nie aktywnych od jakiegoś czasu
- email, to wyjście po za forum i aby jakoś z tego sensownie skorzystać to należało by jakoś takie wiadomości "posegregować"

Oczywiście można posłużyć jeszcze innymi rozwiązaniami po za forum jak: odpowiedni plugin w przeglądarce co to ułatwia zarządzanie "zawartością" zapamiętanych stron włączając własne notatki, ale nie o to mnie ten tego chodzi.
ODPOWIEDZ