Phantom2 + Futaba T10j

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Afamos
Posty: 5
Rejestracja: sobota 14 cze 2014, 13:11
Lokalizacja: wawa

Phantom2 + Futaba T10j

Post autor: Afamos »

Witajcie.

Moje pytanie brzmi jak można w phantom2 jest on w trybie phantom ponieważ dopiero zaczynam przygodę z lataniem. Wchodzę w futaba w opcje gdzie mam te kanały od 5 do 10 na 7 ustawiam swe bo przełącznik swe jest Trojpozycyjny ale gdy później Przerzucam przełącznikiem najwyżej mam GPS FS Później.druga pozycja art FS oraz samo FS. Czy to tak ma być? Bo tak mi pokazuje OSD.

I drugie moje pytanie bo z tego co.Czytałem to po przeliczeniu właśnie tym przełącznikiem 6 razy powinna włączyć się.kalibracja.kompasu ale nie włącza mi się.ten tryb ze diody świecą na pomarańczowo cały czas.

Pomóżcie co naprowadzcie bo nie chce startować copterem ponieważ w programie widzę ze te dańe od kalibracji kompasu są nie halo.
oski
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 21 cze 2012, 22:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: oski »

Instrukcji zapewne nie czytałeś, a to absolutna podstawa. Jeśli czytałeś, to zrób to raz jeszcze, ale tym razem ze zrozumieniem. Żeby nie było że się czepiam, obejrzyj przykładowy film na YT http://www.youtube.com/watch?v=T63T6T0WpgI

PS. Pisz poprawnie, ja wiem że "Polska język to trudna język" ale, ale mimo wszystko....
ODPOWIEDZ