DRONES VISION NIESAMOWITY SKLEP Z TAJWANU

Tematy zakładają tylko firmy/sklepy prezentujący swoją ofertę

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

fIlek
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 15:35
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: fIlek »

Rurek pisze:Zapominacie o jednym argumencie - jeśli już obiektywnie wymieniać wszystkie plusy i minusy - GWARANCJA
Ja nie oceniam co lepsze, tak tylko nadmieniam. Sam w 96% kupuję za granicą.
Dlatego nic droższego bym tam nie kupował, ale akcesoria z carbonu mają dobrej jakości i niedrogie.
APUJET
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 27 gru 2012, 14:25
Lokalizacja: Błonie , Warszawa

Post autor: APUJET »

Mają często bardzo dobre oferty cenowe. Teraz była Naza-M z GPS za 230$. Przy kolejnych zamówieniach dają 5% rabatu , tylko trzeba do nich napisać. Super jest Kason. Nie wiem czy to właściciel czy handlowiec ale miło się z nim negocjuje.
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 57
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 20:22
Lokalizacja: Hajnówka, Podlaskie

Post autor: Adamek »

mader pisze:Moje szybkie spostrzeżenia:
DJI naza solo: DV ~722PLN, abc-rc 899, 19% taniej
naza + gps: DV ~1320, abc-rc 1549, 15% taniej
wookong: DV ~3770, abc-rc 3820, 1.3% taniej (sic!)
APC 10x4.7SF: DV ~9.20, abc-rc 11.60, 20% taniej
APC 10x4.7SFP: DV ~13.80, abc-rc 16.40, 16% taniej

Patrząc po powyższych cenach to średnio mi się opłaca. Oczywiście trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że może czegoś nie być, że kurs dolara jest wyższy(liczone po średnim z google), że mamy ryzyko zgubienia paczki, że mogą nam paczkę oclić itp, itd.

Także trzeba się zastanowić porządnie...
Ciekawe ceny dla przykładu :)

1: Futaba 14SG 14- kanałowa aparatura 2,4 Ghz Radio z R7008SB HV Receiver Mode 2 :USD: 588.99
2: DJI NAZA-M Lite + GPS + F550 ARF Kit USD: 465.00
W naszej dystrybucji za te pieniądze dostaniesz jedynie F550 ARF Kit :)

Niby gwarancja nie ma , mogą oclic i tak podobnie , rozumiem . Jednak bym zaryzykował .
pozdrawiam
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: StoQ »

Ja zamawiałem samą nazę z gps :) Przyszła bez większych komplikacji :P
kapec
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 26 lis 2013, 08:45
Lokalizacja: pomorze

Post autor: kapec »

Adamek pisze: 2: DJI NAZA-M Lite + GPS + F550 ARF Kit USD: 465.00
W naszej dystrybucji za te pieniądze dostaniesz jedynie F550 ARF Kit :)
Tu masz taniej
http://www.electronicarc.com/catalogo/p ... ts_id=1035
I w europie, i nie oclą, i nawet można na fakturę netto wziąć i vat u nas zapłacić.
Awatar użytkownika
MatManiak
Posty: 705
Rejestracja: czwartek 18 paź 2012, 11:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Post autor: MatManiak »

Troszkę odkopuję temat - zasięgając raczej pozytywnych opinii o tym sklepie w tym wątku, zdecydowałem się z niego skorzystać, głównie ze względu na fakt, że towary które zamawiałem nie były w danym momencie dostępne nigdzie w Polsce/Europie.

Zamówiłem 4 komplety łożysk do Tiger Motors, oraz 2 komplety śmigieł HQProp 10x4.7 (na abc-rc.pl brak na stanie). Wszystko ładnie pięknie, przesyłka po 5 dniach w Warszawie (!), kolejny dzień później była już w WER Zabrze i... tam niestety utkneła na kontroli celnej.

Wartość paczki to $46.
Kolejne 4 dni później dostałem ZAWIADOMIENIE z urzędu celnego z informacją o złożeniu deklaracji celnej. W owym zawiadomieniu napisano, że na przesyłce nie było nadawcy (!), a zarówno na paczce jak i w środku nie było żadnych dokumentów określających rodzaj, ilość oraz wartość towaru. Trochę się zdziwiłem, widocznie gosciu z Tajwanu posłał to typowo jako gift, choć o nic takiego nie prosiłem, tym bardziej, że kwota jest na tyle niska, że nie kwalifikuje się na cło.

Obecnie jestem na etapie czekania na odpowiedź/paczkę po wysłaniu kompletu dokumentów wymienionych w zawiadomieniu.
S500 | ZMR250 | HK FPV250 | Sky Surfer II 1400 | Wing Wing Z-84 | Reely Rhino II
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: StoQ »

Ciekawostka :) Zamawiałem tam kiedyś Nazę V1 z GPS i papierków w środku było aż nadto :) Pełna dokumentacja wszystkiego.. pierwszy raz w sumie od nich właśnie dostałem taką ilość papierologii :P
Awatar użytkownika
MatManiak
Posty: 705
Rejestracja: czwartek 18 paź 2012, 11:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Post autor: MatManiak »

StoQ pisze:Ciekawostka :) Zamawiałem tam kiedyś Nazę V1 z GPS i papierków w środku było aż nadto :) Pełna dokumentacja wszystkiego.. pierwszy raz w sumie od nich właśnie dostałem taką ilość papierologii :P
No dobra, do łożysk i śmigieł raczej nie ma papierkologii, ale żeby nie podać nic w polu nadawcy?? Chyba że tak tylko celnicy mi napisali na tym zawiadomieniu, a na paczce coś jednak było (np. chińskie znaczki ;) ) - okaże się jak już będę miał paczkę.
S500 | ZMR250 | HK FPV250 | Sky Surfer II 1400 | Wing Wing Z-84 | Reely Rhino II
ODPOWIEDZ