kamerka 2.4 ghz w łódce

na wodzie i pod wodą

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
ANDYXYZ
Posty: 201
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 01:43
Lokalizacja: PIASECZNO

Post autor: ANDYXYZ »

Tańszym rozwiązaniem jest dla Ciebie kupić moduł do apki na 35Mhz i odbiornik wszyscy się tego pozbywają więc taniej kupisz a nic nie będzie siać !
booster
Posty: 10
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 18:24
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: booster »

nie 35mhz to porażka na Rybniku i nie tylko na dużych zbiornikach i przy falach ponad 1m strata zasięgu to praktycznie pożegnanie się ze sprzętem przerabiałem to przez parę lat i nie jedna łódka za parę tysi poszła gdzieś z wiatrem tylko 2.4 ghz jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla łodzi -nie traci zasięgu .A kamerka to tylko dodatek więc kombinuję ,żeby nie kupować drugiej kamerki ,ale chyba nic innego nie zostanie ,a gdzie w Polsce zakupić taki filterek jak kupie kamerkę na 1.2 ghz.
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

2,4GHz będzie działać a 35MHz nie? Ciekawa historia ;-) Macie tam modelarzy nad wodą?
Awatar użytkownika
ghambit
Posty: 1279
Rejestracja: wtorek 03 maja 2011, 01:10
Lokalizacja: Amsterdam

Post autor: ghambit »

Booster pływałem łódką na zalewie rybnickim lata temu jak jeszcze w Rybniku mieszkałem, wtedy apki na 2,4 były tak drogie że nie było w sumie innego rozwiązania. Używałem graupnera mx-12 i muszę przyznać ze czasami łódkę musiałem lornetką sprowadzać.
Kup sobie jakiegoś pręta z włókna i weź wywal kamerę gdzieś nad łódkę, lub jakiś lrs i też problem się rozwiąże. Pozdro
booster
Posty: 10
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 18:24
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: booster »

jak zamontuje w łódce kamerkę na 1.2 ghz to nie będzie mi ona zakłócała pracy odbiornika w łódce na 2.4 ghz ? i gdzie w Polsce mogę dostać filterek.
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

jaką masz łódkę zanętową? Coś własnej roboty czy gotowca? Szukam info na ten temat (i kadłubów) dla moich znajomych.
booster
Posty: 10
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 18:24
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: booster »

mam oryginalnego fischfeedera .......chyba już nie ma lepszej łodzi jest praktycznie bezawaryjna -wiadomo czasem może się trafić ,że coś może za szfankować w końcu jest to tylko model ,ale mało jaki model śmiga z zestawami na ponad 200 m przy falach ponad metr i wietrze 80 km/h ,wiadomo ,że zawsze się znajdzie jakiś człowiek który powie ,że ta i ta też jest dobra nie będę sięspierał ,ale fischfeeder sprawdza się w każdych warunkach i nie stresuję się jak jadę na ryby ,że coś nie zadziała .
ODPOWIEDZ