wibroizolacja silników

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

Ten genialny pomysł powstał na bazie takiej Obrazek komercyjnej konstrukcji..
A tu masz dwia podobne rozwiązania, tym razem na "bazie" trytki: Obrazek Obrazek

Pozdrawiam
cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

dwa lata temu stosowalem cos takiego ale stwierdzilem jednak, ze lepiej po prostu porzadnie wywazyc zespol napedowy ;-)

Obrazek
Awatar użytkownika
inzkulozik
Posty: 308
Rejestracja: sobota 03 lis 2012, 00:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: inzkulozik »

W komputerze mam dyski twarde "wyciszone" czymś takim
http://allegro.pl/wibroizolator-amortyz ... 45265.html
aczkolwiek kupowałem to w postaci gotowego rozwiązania i znacznie tańszego, jednak z dokładnie takimi samymi wibroizolatorami. Widać z rysunków, że cała idea polega na tym, aby w przekroju izolatora, nie było śruby przez całą długość czyli izolator ma izolować, a nie robić za osłonkę. To co widać na rysunku powyżej u Cholo, czy to co pokazuje w swoim wątku Kuba, raczej nie spełnia tego podstawowego(?) założenia?
Awatar użytkownika
Rayford
Posty: 747
Rejestracja: poniedziałek 16 lip 2012, 17:15
Lokalizacja: Gołdap
Kontakt:

Post autor: Rayford »

inzkulozik pisze:W komputerze mam dyski twarde "wyciszone" czymś takim
http://allegro.pl/wibroizolator-amortyz ... 45265.html
aczkolwiek kupowałem to w postaci gotowego rozwiązania i znacznie tańszego, jednak z dokładnie takimi samymi wibroizolatorami. Widać z rysunków, że cała idea polega na tym, aby w przekroju izolatora, nie było śruby przez całą długość czyli izolator ma izolować, a nie robić za osłonkę. To co widać na rysunku powyżej u Cholo, czy to co pokazuje w swoim wątku Kuba, raczej nie spełnia tego podstawowego(?) założenia?
Rozwiązanie powyżej jest jak najbardziej też izolatorem, śruba ma kontakt z silnikiem ale nie ma kontaktu z podstawką bo oddziela ją ze wszystkich stron guma ...
ODPOWIEDZ