oska do TowerPro 2410-09

czyli to co w kopterach a nie jest związane bezpośrednio z FC

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

oska do TowerPro 2410-09

Post autor: cholo »

hej,
jako ze, moj kazio czeka na nowe smigla mam pytanie co poradzic na pogieta oske w silniku jak w temacie.
czy mozna gdzies (blisko) kupic zapasowe, czy moze ktos dorabial wlasnorecznie i ma jakies doswiadczenie w tym temacie ?
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Prowadnice z cd-roma (2szt w jedynym) to idealne oski 3mm. Rozebrac, podmienic :)
pozdrawiam
Michał
cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

diem pisze:Prowadnice z cd-roma (2szt w jedynym) to idealne oski 3mm. Rozebrac, podmienic :)
dzieki kolego za odpowiedz. bylem wlasnie w sklepie komputerowym no i mam problem ktory wybrac bo sa 42x i 52x speed :mrgreen:

ok, no to musze w firmie poszukac uszkodzonych cdromkow. kiedys duzo tego wyrzucali no ale wtedy nie bylem jeszcze modelarzem :lol:
Jakub Jewuła
Posty: 1867
Rejestracja: poniedziałek 12 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jakub Jewuła »

cholo pisze:
diem pisze:Prowadnice z cd-roma (2szt w jedynym) to idealne oski 3mm. Rozebrac, podmienic :)
dzieki kolego za odpowiedz. bylem wlasnie w sklepie komputerowym no i mam problem ktory wybrac bo sa 42x i 52x speed :mrgreen:

ok, no to musze w firmie poszukac uszkodzonych cdromkow. kiedys duzo tego wyrzucali no ale wtedy nie bylem jeszcze modelarzem :lol:
Wpasnij do mnie to moze znajde jakies zwloki do kanibalizacji.
Moge Ci tez sprzedac cztery takie silniki latane raz czy dwa...

J.
ODPOWIEDZ