[P,O] Pożyczę, Oddam, Odsprzedam do testów Nowego Foxa 800a

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
jakuban
Posty: 813
Rejestracja: wtorek 03 maja 2011, 21:48
Lokalizacja: Lublin

[P,O] Pożyczę, Oddam, Odsprzedam do testów Nowego Foxa 800a

Post autor: jakuban »

Cześć,

Chcę przekazać do testów popularny zestaw foxa 800a razem z koniczynami mojego autorstwa (1280):

http://www.securitycamera2000.com/produ ... r-Kit.html

Obrazek

Warunki:
Od momentu otrzymania zestawu tester ma 2 tygodnie by zrobić test obejmujący:

1. Lot dowolnym modelem ze skrzydłem (koptery odpadaja). Model ma wyglądać schludnie i czysto zrobiony.

2. Nagranie z parametrami OSD podającymi uzyskany dystans oraz z kilkoma ujęciami przed i po starcie pokazującymi model, sposób montażu nadajnika i odbiornika, na filmie mają być napisy jaki do dokladnie zestaw a na koniec podsumowanie z tekstem.

3. Zrobiony test należy wrzucić na YT i wrzucić link do SC2000.

4. Warunek bardzo ważny: nie można zniszczyć, naruszyć tego zestawu, nie powinien nosić śladów używania go jeśli test okaże się słaby to trzeba będzie go odesłac.

5. Jako anteny odbiorczej można użyć jakiegoś panelu 1.2ghz.

Co oferuję w zamian?
Po zrobieniu testu wg wyżej zamieszczonych wytycznych, tester ma prawo pierwokupu tego zestawu razem z moimi koniczynami w cenie 165zł.

Ale o co w ogóle chodzi?

Otóż SC200 wysłało mi ten zestaw za połowę ceny (dokładnie 165zł zapłaciłem) bym zrobił test, ale nie mam kompletnie czasu i aktualnie modelu by to zrobić więc może ktoś inny na tym skorzysta, czyli dostanie zestaw TX/RX i dobrej cenie i przy okazji anteny mojego autorstwa.
Jeśli test wyjdzie licho to muszę odesłac zestaw do SC2000 i dostanę zwrot tych pieniędzy, ale ponieważ na Foxie lata pół świata to liczę że się powinno udać :)

Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o propozycje z podanymi modelami i pomysłami na zrobienie testu.

Pozdro,
K.
Awatar użytkownika
Peper82
Posty: 118
Rejestracja: środa 14 mar 2012, 08:43
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Peper82 »

Mam dokładnie tego Fox'a co prawda inne antenki, filmy jakieś też są, wystarczy dodać tylko fotki na starcie i końcu.
T8FG + Rangelink
Epp FPV
Pitlab Autopilot + Ground Station
Fox 1.2Ghz 800 + Biquad
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4658
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

Mogę testować :)
Testuję właśnie OSD Remzibiego z Matrix Pilotem więc i tak muszę rejestrować co i jak.
Z zasięgiem chwilowo jestem na granicy 1500m bo tyle daje spektrum.
W sumie to mnie najbardziej interesują koniczynki bo latam na inv vee + biquad.
Model wygląda hmmmm tak jak wygląda :) http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=7328&highlight=balia
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Awatar użytkownika
JasQ
Posty: 921
Rejestracja: środa 19 paź 2011, 10:43
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: JasQ »

He też bym polatał moją vegą bo mi się zasięg na 200mW skończył a eleres ma jeszcze potencjał . co prawda mam 700mW ale bardzo nielubi się z moim reglem tak że przy pewnych obrotach silnika wogóle latać się nie da a jest to akurat przedział prędkości przelotowej , wolniej spadnę , szybciej za daleko nie polece bo pakiet wchłonie w 10 minut
DJI Mavic 2 Zoom
DJI Spark
KFC32FTB SkyHunter Mini
Ptyczak Matek F405 DJI Ocusync AirUnit
Żaglówka Phantom
KFC32FTB:SW1900,Chasser,Patyczak2,Pionieer2
KFC32+OSD:QX450,QX330,Legwan,Combat
KFC32F1:Race250,9' Carbon
KFC32mini:Dragon,QX300
FY30-A:QX550,Vega1600,Patyczak1
Naza_v2+iOsd:Shadow
Inne:Tello,Motorówka,T-Rex450Plus,QX90
ODPOWIEDZ