Konfiguracja quada x525 KK + FS CT6B - prosba nooba o pomoc

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

iamzim
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 19 lip 2012, 03:44
Lokalizacja: Gdansk

Konfiguracja quada x525 KK + FS CT6B - prosba nooba o pomoc

Post autor: iamzim »

Witam Szanowne Grono :-D

Jest to mój pierwszy post, serdecznie więc pozdrawiam wszystkich na wstępie.

Piszę te słowa w trosce o własne zdrowie psychiczne, dobrobyt bliskich oraz poglowie domowej zwierzyny. Zagrożone one zostały w momencie kiedy zapaliwszy się do idei latających modeli, podjąłem się budowy własnego quadcoptera, a dokładnie zestawu X525 z GB z KK, do którego zakupiłem aparaturę Fly Sky FS-CT6B. Jednym słowem bieda-quadcopter do treningu :)

Quad jest złożony, bez problemów, ale elektronika za nic nie chce współpracować ze sobą, a dokładnie - KK nie chce się zazbroić.

Czytałem dużo, szukałem po forach polskich i zagranicznych, próbowałem... ale nie mam aż tyle czasu, koniec sezonu co raz bliżej, poddaję się ....i bardzo byłbym wdzięczny, gdyby się znalazł ktoś, kto ulitowałby się nad noobem i pomógł uruchomić maszynkę.

Najbardziej chyba pomoglyby konsultacje na zywo (czas, pisanie postow zajmuje go sporo), moze przez Skype? Jestem nawet w stanie zapłacić za takie konsultacje, w ramach niewielkiego budżetu którym dysponuję ;-) Jestem z Trójmiasta, może lokales się znajdzie mądry?

Z góry dziękuję za zainteresowanie, naprawdę zapaliłem się do tego hobby, a tu zonk na starcie a czasu az tyle nie mam, zeby od razu wszystko przeswietlic... :cry:
Awatar użytkownika
slawko_k
Posty: 1596
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 14:24
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: slawko_k »

Zacznij od zwiększenia EPA bo może nadajnik za mało daje.
Sprawdź rewersy bo może wydaje ci się że zazbrajasz a naprawdę robisz coś innego.
KK to miałem ze 2,5 roku temu więc wiele nie pamiętam ale wtedy nic się nie zazbrajało tylko dodawało się gazu i leciał.
swistak
Posty: 417
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 18:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: swistak »

obroc revers throtle :) ja tak mialem na poczatku walki z ta plytka
Jesli cos dziala, to lepiej nie ruszac :)
ODPOWIEDZ