AeroSim.

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

tkotkowski
Posty: 12
Rejestracja: środa 16 lip 2014, 20:18
Lokalizacja: Kutno

Post autor: tkotkowski »

po wejściu w windows xp w kontrolery gry wybieram PPjoy virtual - właściwości , pokazuje mi się testowanie i już tkwi problem bo przy ruchach apki nic się nie dzieje
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Nie chce mi się śmiecić tym na kompie, a przypomnieć jak to szło nie jestem w stanie. Czytaj opisy, myśl logicznie. Jak się poddasz możemy zrobić sesję na zdalnym pulpicie (o ile go ogarniesz), albo możesz to przysłać.
tkotkowski
Posty: 12
Rejestracja: środa 16 lip 2014, 20:18
Lokalizacja: Kutno

Post autor: tkotkowski »

oki dzienks walczę dzielnie nie poddam się ;-)
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Przy dzisiejszych zasobach internetu samo pytanie na forach jest swego rodzaju poddaniem się ;-)
Z tego co widzę w opisie to smartpropoplus łyka PPM czyli to jest kolejne ogniwo po karcie muzycznej. Masz go w "trayu"? Za pewne można tam ustawić skąd ma brać sygnał, a jeśli nie to mixer windowsowy za to odpowiada.
tkotkowski
Posty: 12
Rejestracja: środa 16 lip 2014, 20:18
Lokalizacja: Kutno

Post autor: tkotkowski »

już już chodzi , teraz w kalibracji virtual joystick mam problem bo wszystko działa inaczej ;-)
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

No to już z górki, poustawiać co gdzie ma być i w górę :mrgreen:
tkotkowski
Posty: 12
Rejestracja: środa 16 lip 2014, 20:18
Lokalizacja: Kutno

Post autor: tkotkowski »

lewy chodzi tylko prawo lewo , prawy przy ruchu góra dół idzie oś z, a przy ruchu prawo lewo idzie góra dół ;-(
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Trzeba poprzypisywać odpowiednio ruchy. Godzinkę może to zająć, metodą prób i błędów.
tkotkowski
Posty: 12
Rejestracja: środa 16 lip 2014, 20:18
Lokalizacja: Kutno

Post autor: tkotkowski »

nie mogę dać sobie rady z 9xr z drążkiem przepustnicy-gazu , wogóle nie mogę go uruchomić na symulatorze ani na ppjoy, na aparaturce w ustawieniach działa oki ,a przy kalibracji czy teście na monitorze nie ma ruchu.

proszę o pomoc
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Użyj google search na naszym forum aby dowiedzieć się co to PPM. Następnie użyj narzędzia do którego dawałem link aby określić ile i jakie kanały wychodzą z apki.
tkotkowski
Posty: 12
Rejestracja: środa 16 lip 2014, 20:18
Lokalizacja: Kutno

Post autor: tkotkowski »

dzięki jelcyn masz cierpliwość ;-) próbuje
derhase
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 21 gru 2014, 19:17
Lokalizacja: Polska

Post autor: derhase »

Witam wszystkich mam maly Problem pobralem apke AeroSim ze strony producenta, instalacja przebiegla pomyslnie na windowsie 7 64bity lecz gdy podlaczam moj Controller a dokladnie jest to flySky FS-i6 kablem zalaczonym w opakowaniu moj komputer wyswietla informacje iz kabel nie zostal podlaczony. Przekopalem ten watek i nie jestem pewny czy musze dodatkowo zainstalowac sterownik ppJoy zeby komputer mogl wykryc urzadzenie jako Joystick ?

Bardzo prosze o pomoc aeroSim konkretnie odmawia wspolpracy z moim controllerem :mrgreen:

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ