Problem z AVS Video Editor

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Mikx
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 20 lis 2014, 16:33
Lokalizacja: Ostróda/Warszawa/Kraków

Problem z AVS Video Editor

Post autor: Mikx »

Cześć, ostatnio próbowałem "obrobić" filmiki z latania ( pierwszy raz, nigdy wcześniej nie zajmowałem się obróbką video ).
Zrobiłem projekt, posklejałem kilka filmików, trochę zdjęć, dodałem jakieś audio i trochę efektów.
Próbuję utworzyć z tego końcowe video, ale po kilkudziesięciu sekundach program AVS przerywa tworzenie pliku :-(

Formaty użytych filmików, to :
- film z Mobiusa 1080p 30fps;
- kadry z firmu z Mobiusa;
- filmy z komórki 1280x720.

I próbowałem już chyba wszystkich możliwych formatów, próbowałem łączyć filmy tylko z jednego źródła ( z Mobiusa ) oraz nawet przeinstalowałem program. I już mi ręce opadają, a rośnie respekt do osób które zajmują się tym na co dzień ;-) Noo tyle co się przez ostatnie dni naklikałem to moje :mrgreen:

Czy może komuś, po przeczytaniu tego posta, zaświtała jakaś iskierka zwiastująca pomysł jak rozwiązać ten problem ( lub sugestię, co mógłbym jeszcze sprawdzić/zrobić ) ?

Za wszelką pomoc/naprowadzenie na dobrą drogę będę bardzo wdzięczny ;) ( uprzedzam pytanie, tak czytałem temat pod tytułem "Kurs obróbki Video", ale pomimo różnych desperackich prób nie udało mi się znaleźć rozwiązania :-/ )
Gdyby Bóg chciał żeby człowiek latał, dałby mu skrzydła.
Ale gdyby nie chciał, nie dałby mu marzeń ...
ODPOWIEDZ