Blackmagic davinci -problem

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
kuki83
Posty: 2091
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 19:08
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpacie

Blackmagic davinci -problem

Post autor: kuki83 »

Używał ktoś tego oprogramowania , ja ma podstawowy problem , nie mogę tego uruchomić Po zalogowaniu program się zamyka albo zawiesza , testowałem na 3 kompach z Windows 8 jeden to laptop od to mogę zrozumieć słaby sprzęt ale drugi to i7 32g ramu i dwie grafiki i dupa program wisi ... Szlak mnie trafia ...
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: PiotrSz »

A może problem leży po stronie win8 ? Próbowałeś go uruchomić na innym windowsie niż 8 albo w trybie zgodności z niższym systemie operacyjnym ?
Awatar użytkownika
waldorf
Posty: 783
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 13:00
Lokalizacja: Zbąszyń/Poznań
Kontakt:

Post autor: waldorf »

Pewnie karta graficzna jest niekompatybilna, poczytaj w wymaganiach które karty obsługuje, ja używam na iMac-u i śmiga aż miło :-) moja grafika: NVIDIA GeForce GTX 680MX
Pozdrawiam Waldek
http://heli.waldorf.pl
Awatar użytkownika
kuki83
Posty: 2091
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 19:08
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpacie

Post autor: kuki83 »

U kumpla namacu tez śmiga , i mnie to właśnie wkur... :-) no niby czytałem i jeda mi się nie zgadza mam 780 i 630 , 630 to szajs za 300zl , w sumie ona może pieprzyć , Ale czy karta miała by taki wpływ ja działanie oprogramowania ( czasem udał o wie włączyć teoretycznie wyszystko działało ale jak chciałem otworzyć jakiś film to wysypka , podejrzewam jeszcze qt ... W sobotę posiedzenia jeszcze przy tym
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: misiekkk »

Na komputerze jest antywirus ?
Jaki ?
Próbowałeś go wyłączyć/odinstalować przed startem ?
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
Awatar użytkownika
kuki83
Posty: 2091
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 19:08
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpacie

Post autor: kuki83 »

działa , przejrzałem instrukcje i po zainstalowani DDV ruszyło :D , juz wiem że praca na laptopie mija się z celem , dobrze że w stacjonarnym kompie mam 24 calowy monitor
ODPOWIEDZ