Yuneec Q500 wasze opinie

Gotowe modele firmy Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

flyordie
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 12 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Szczecin

Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: flyordie »

Znalazłem w sieci , ale w PL żadnych opinii, za wyjątkiem marketingu sprzedawców.

na plus
-korzystna cena
-kompletny zestaw z gimb. i kamerą
-dwa aku w zestawie
-kamera 60 fps 1080p

na minus
-mały zasięg
-żadnego wsparcia
-brak opinii
-mały monitor w radiu

a co wy myślicie ......warto ?


edit: a tu znalazłem jakiś test http://www.rcgroups.com/forums/showthre ... &t=2328279
Biedrona Hi 6036 => Yuneec Q500 => Mavic Pro
JackArs
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 20:19

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: JackArs »

Właśnie sam zastanawiam się nad kupnem jego i zero opinii u nas w PL poza sprzedawcami....Ciekawe jak z serwisem itp...A co do opinii to może jeszcze nikt nie jest nabywcą Yuneec-a u nas w PL? :)
danielsen
Posty: 5
Rejestracja: piątek 07 lis 2014, 22:42
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: danielsen »

q500 ma wszystkie te same funkcje co dji phantom vision plus oprócz waypointow (podobno ma to byc w przyszlosci dodane) ale za to jest funkcja follow me. Jest troszke wiekszy i ciezszy od phantoma przez co jest bardziej stabilny, co widac wyraznie na filmikach. Na stronce producenta jest juz pokazana wersja q500+ z wiekszym wyswietlaczem (5,5") i poprawiona kamerka. Wg mnie ciekawsza opcja od dji
T1000
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 11 maja 2014, 14:18
Lokalizacja: Polska

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: T1000 »

Niektórzy nie zdążyli nacieszyć się swoim Q500, a wyszedł Q500+.
Niektórzy nie zdążyli dostać Q500+ po złożeniu zamówienia, a ceny nowego modelu w niektórych sklepach już obniżono.
Q500+ jeszcze dobrze nie wszedł na rynek, a jutro prezentacja Q500 z kamerą 4K... Chyba będzie w kolorze szarym.
Zawrotne tempo. :-) A do tego jeszcze prezentacja nowego drona 3D Robotics. Też jutro.

To przypomina sytuację, w której nie tylko firmy rywalizują między sobą, ale również poszczególne zespoły inżynierów w danej firmie. :-D
damianoo
Posty: 8
Rejestracja: środa 20 sie 2014, 13:22
Lokalizacja: Gorlice

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: damianoo »

Ja od jutra stanę się posiadaczem Q500 i zobaczymy jak to latać będzie:)
spidey
Posty: 131
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2015, 13:54
Lokalizacja: Pruszków

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: spidey »

damianoo---> napisz jakieś opinie po lotach, Q500 i Q500+ to ciekawa alternatywa dla P3.
Phantom 3 Standard
Hubsan x4
satmar
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 23 cze 2015, 14:43

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: satmar »

Witam , posiadam Q500+ od kilku dni ale jako nowicjusz nie wiele mogę napisać o tym modelu, lata się dość łatwo , bateria sopkojnie mi wystarcza na 25min lotu , zasieg max nie sprawdzalem ale puścilem go ponad 300m odemnie i nie było żadnego problemu, ale kamerka za to super pracuje i znakomita stabilizacje
pierwszy filmik z drona w linku niżej

https://youtu.be/slGnVLGbt7s
damianoo
Posty: 8
Rejestracja: środa 20 sie 2014, 13:22
Lokalizacja: Gorlice

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: damianoo »

Miałem mały problem bo uwaliłem aparature wgrywając złe oprogramowanie, ale Yuneec w ramach gwarancji szybko i sprawnie to zrobił, co przekłada się na duży plus dla tej firmy:) Mam Q500 i przeszedłem na niego z blade 350 qx2. Yuneec jest większy od Blade, dobrze sobie radzi w powietrzu, kamerka ma super stabilizację, choć mogła by mieć jakość na poziomie gopro hero3 lub sj5000. Ogólnie za te pieniądze fajny sprzęt a poniżej link do filmiku z moich wczorajszych lotów.

https://youtu.be/BySYte5q5bc
Emsi
Posty: 3
Rejestracja: sobota 05 wrz 2015, 08:46

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: Emsi »

Intel zainwestował 60 milionów dolarów w Yuneec Holding, mogą wypuszczać teraz ciekawe produkty. Ma ktoś może już wersję z 4k? Po kiepskich doświadczeniach z Walkerem Tali H500 zastanawiam się mocno nad zakupem Q500 4k zastanawia mnie tylko dość mały zasięg. Wersja pod Go Pro chyba tez już jest u nas w sprzedaży.
dadcom
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 17 mar 2015, 21:27

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: dadcom »

Wsparcie Yuneec Polska jest bez problemowe ekipa stara sie rozwiazywac szybko problemy. Na magazynie sa Q500+ i 4k ,niebawem będą wersje G.
przkuj1
Posty: 2
Rejestracja: środa 23 wrz 2015, 21:09

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: przkuj1 »

Witam.Jestem posiadaczem YUNEEC Q500+ od kilku dni.Faza testowa już za mną i powiem,że jestem bardzo zadowolony.A zasięg ? Dzisiaj poleciałem na pierwszej baterii na 1120 metrów ode mnie a na drugiej 720 metrów nad ziemią :-) Nie mam porównania ale dla mnie super sprzęt.Jedyne czego nie mogłem porządnie przetestować to Steady Grip do CGO2-GB :-( .Mój telefon nie obsługuje niestety WIFI 5,8GHz. Przy okazji pozdrawiam obsługę YUNEEC POLSKA-trochę pomęczyłem ich telefonami ale można na nich liczyć.
fafor
Posty: 15
Rejestracja: piątek 25 wrz 2015, 09:39

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: fafor »

Wiele filmików jest na utubie ale słabe porównania. Yuneec fajne bajery daje za ta sama cene. A tak to chyba Phantom lepszy
dadcom
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 17 mar 2015, 21:27

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: dadcom »

Zapraszam na grupe YUNEEC TYPHOON - polscy użytkownicy oczywiscie na FB.
Emsi
Posty: 3
Rejestracja: sobota 05 wrz 2015, 08:46

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: Emsi »

Kupiłem wersję 4k kilka tygodni temu i muszę powiedzieć, że narazie jestem mega zadowolony. Q500 moim zdaniem bliżej do Inspire niż do Phantoma. Ograniczenia zasięgu można sobie zmienić w aplikacji po podpięciu drona do kompa. Stabilizacja w porównaniu do gimbala g3dh z Walkera bije ją na głowę. Obraz z kamery w trybie 4k bardzo dobry, jedyne do czego mogę się przyczepić to pod światło lepiej nagrywał mi GoPro 4 black ale w tej cenie nie ma na co narzekać, gimball pod go pro już jest.
mathub
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 12 lis 2015, 21:51

Re: Yuneec Q500 wasze opinie

Post autor: mathub »

Zapraszam do przeczytania recenzji modelu Yuneec Q500 4K - link: Recenzja Q500 4K
ODPOWIEDZ