Eachine E013 PLUS - recenzja

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Eachine E013 PLUS - recenzja

Post autor: Adriee »

Witajcie,

Nie wiem w zasadzie do jakiego działu mogę to przypiąć, dlatego piszę tutaj.
Od kilku miesięcy prowadzę hobbystycznie blog i vLOG z tematyką o ,,dronach" - o możliwych problemach, a także doświadczeniach i naprawach z zakresu modelarstwa. Czasami także przeprowadzam recenzję produktu - jak do tej pory wszystkie przedmioty były kupione osobiście.
Niedawno sklep Banggood zaproponował dostarczenie jednego z modeli mini dronów do testów i recenzji...
Mam nadzieję, że administracja nie będzie miała nic przeciw, jeżeli tutaj będę zamieszczał takie recenzje.
Oczywiście - nie są to opłacane recenzje, a jedynie moje spostrzeżenia i testy.

Jako pierwszy do testów dostałem model: Eachine E013 PLUS - szczotkowy mini dron z kamerą FPV i nadajnikiem wideo 25mW/0.1mW.
Recenzję zamieściłem na swoim blogu: https://hellodronerc.pl/eachine-e013-pl ... -z-kamera/
oraz kanale YouTube:


Na blogu oraz kanale YouTube znajduje się troszkę więcej recenzji oraz relacji z napraw części składowych dronów FPV.
Jest jeszcze dużo do zrobienia, napisania, opisania, czy poprawy graficznej - zarówno blog, jak i vLOG - nad tym cały czas pracuję ;)
Jednak za każde wejście i poświęcenie chociaż chwili czasu - bardzo dziękuję! ;)
ODPOWIEDZ