Kamera w dronie VISUO Xs809hw? Podmiana

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

norwid16
Posty: 1
Rejestracja: piątek 09 mar 2018, 09:09
Lokalizacja: Wrocław

Kamera w dronie VISUO Xs809hw? Podmiana

Post autor: norwid16 »

Witam serdecznie wszystkich. Mam takie pytanie do was czy jest możliwość zamontowania kamery z podglądem na żywo w każdym dronie ?.
Za niedługi czas mój młodszy brat dostanie drona jakąś podróbkę djm nazywa się to coś "VISUO Xs809hw". I chce wiedzieć czy waszym zdaniem jest możliwość podmienienia tej kamery która jest automatycznie zamontowana w dronie na taką która pozwoli mi na podgląd na żywo a nie przez wi-fi i oczywiście czy zmieniając kamerę poprawie jakość nagrywania. Jeżeli ktoś z was próbował takich modyfikacji to proszę o wasze porady i opinie Pozdrawiam.
Jeżeli napisałem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kamera w dronie ? Podmiana

Post autor: Verid »

norwid16 pisze:czy jest możliwość zamontowania kamery z podglądem na żywo w każdym dronie ?
Tak.
norwid16 pisze:djm
DJI
norwid16 pisze:I chce wiedzieć czy waszym zdaniem jest możliwość podmienienia tej kamery która jest automatycznie zamontowana w dronie na taką która pozwoli mi na podgląd na żywo a nie przez wi-fi
Dołożyć na pewno. Podmienić już niekoniecznie. Kopter może nie chcieć działać bez swojej oryginalnej kamery.
norwid16 pisze:oczywiście czy zmieniając kamerę poprawie jakość nagrywania.
Możliwość podglądu na żywo nie ma nic wspólnego z jakością nagrania czy nawet możliwością wykonania takiegoż.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Kamera w dronie VISUO Xs809hw? Podmiana

Post autor: Adrián »

Jak już dostanie, to dowiedź się eksperymentalnie ile jest w stanie udźwignąć przy przepustnicy na 50%.
Obstawiam, że niewiele, dlatego zobaczysz, czy warto cokolwiek dokładać.

Ratuje Cie zapewne, tylko zestaw micro np eachine tx01-03 są 3 różne do wyboru. Waży tyle, że na pewno go udźwignie, ale czas lotu się skróci, już nie chodzi o samą wagę, a pobór prądu przez to combo.

Ale jakości lepszej bym się nie spodziewał. Masz tylko możliwy podgląd bez wifi. Potrzebny jeszcze odbiornik na ziemi, są wbudowane w monitory, gogle, są osobne i do smartfona (najgorsza opcja)

Jeśli po eksperymencie, udźwignie więcej jak 25-27g i nie zrobi to na nim wrażenia, to będziesz mógł mieć bardzo dobrej jakości podgląd i dodatkowo nagranie HD.
Oczywiście opłacalność, to druga strona medalu, patrząc na cenę zabawki, to pomysł z czapy, ale może akurat do czegoś innego zostanie w przyszłości wykorzystane runcam split2 + eachine vtx 03
ODPOWIEDZ