Parrot Bebop Drone

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

albercik
Posty: 11
Rejestracja: sobota 31 gru 2016, 17:17

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: albercik »

oscaradrenalina pisze:Ja mam tego najnowszego
Na sprzedaż? Chętnie kupię skycontrollera :)
Pozdrawiam
Piotr
oscaradrenalina
Posty: 27
Rejestracja: sobota 10 gru 2016, 19:13
Lokalizacja: Orońsko

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: oscaradrenalina »

Na sprzedaż nie, kupiłem komplet w Mediaexpert, a mało brakowało kupiłbym z tym starym
Bebop 2 + Skykontroler 2
albercik
Posty: 11
Rejestracja: sobota 31 gru 2016, 17:17

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: albercik »

Jakby co, to chętnie przygarnę skycontroller w rozsądnej cenie :). Jeśli coś Wam się o uszy obije to dajcie znać. Z góry dzięki. Na razie zadowolę się padem.
Pozdrawiam
Piotr
oscaradrenalina
Posty: 27
Rejestracja: sobota 10 gru 2016, 19:13
Lokalizacja: Orońsko

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: oscaradrenalina »

Szukaj w sieci, jest tego sporo.
Bebop 2 + Skykontroler 2
albercik
Posty: 11
Rejestracja: sobota 31 gru 2016, 17:17

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: albercik »

oscaradrenalina pisze:Szukaj w sieci, jest tego sporo.
No właśnie jakoś nie trafiłem na nikogo, kto chciałby odsprzedać sam kontroler oczywiście za rozsądną cenę, bo za 2k zł to są choćby w EURO RTV AGD :roll:
Pozdrawiam
Piotr
oscaradrenalina
Posty: 27
Rejestracja: sobota 10 gru 2016, 19:13
Lokalizacja: Orońsko

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: oscaradrenalina »

Jakoś słabo szukasz ;-): http://allegro.pl/skycontroller-2-do-pa ... 84102.html
Sprzedający chce drona i pilot sprzedać razem w niższej cenie, ja potrzebuję drona Ty pilota.
Bebop 2 + Skykontroler 2
albercik
Posty: 11
Rejestracja: sobota 31 gru 2016, 17:17

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: albercik »

oscaradrenalina pisze:Jakoś słabo szukasz ;-): http://allegro.pl/skycontroller-2-do-pa ... 84102.html
Sprzedający chce drona i pilot sprzedać razem w niższej cenie, ja potrzebuję drona Ty pilota.
W tej aukcji sprzedaje sam skycontroller, bez drona i do tego cena jest, jak dla mnie, nie do przejścia niestety :-( .
Pozdrawiam
Piotr
oscaradrenalina
Posty: 27
Rejestracja: sobota 10 gru 2016, 19:13
Lokalizacja: Orońsko

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: oscaradrenalina »

Jest też druga aukcja tego sprzedającego gdzie sprzedaje drona, napisał że przy sprzedaży obydwu jednocześnie cena mocno spadnie. Napisz ile możesz dać za tego pilota
Bebop 2 + Skykontroler 2
jolo747
Posty: 71
Rejestracja: sobota 31 gru 2016, 16:40
Lokalizacja: olkusz

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: jolo747 »

a czy można do SkyController-a, podłączyć jakieś gogle przez hdmi ? jakie polecacie ? ewentualnie czy polecacie wiaderka na smartfony , rozumiem ze dużo zależy od rozdzielczości ekranu ale czy to ma sens ?
np taki lg g3 który ma rozdzielczość 1440x2560 a kosztuje 300zl nadawał by się do puszki ?

EDIT - scalenie

pytanie mam czy w mediamart albo sraturnie kupie śmigła zapasowe do Bebopa 2 ,
przy starcie mi odleciało , a ze białe nie mogę w śniegu znaleźć
Bebop2+SkyBlackEdit+XperiaZ5C/GoProHero5B
/Bebop1/Sky2/Goglefpv/HubsanH107d+/Syma8W/GalaxyS7/GalaxyTab4
oscaradrenalina
Posty: 27
Rejestracja: sobota 10 gru 2016, 19:13
Lokalizacja: Orońsko

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: oscaradrenalina »

Szukaj na polskiej stronie producenta
Bebop 2 + Skykontroler 2
jolo747
Posty: 71
Rejestracja: sobota 31 gru 2016, 16:40
Lokalizacja: olkusz

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: jolo747 »

chodziło mi raczej o sklep gdzie można podjechać i kupić od ręki , bo długi łykend a pogoda ładna :)
Bebop2+SkyBlackEdit+XperiaZ5C/GoProHero5B
/Bebop1/Sky2/Goglefpv/HubsanH107d+/Syma8W/GalaxyS7/GalaxyTab4
oscaradrenalina
Posty: 27
Rejestracja: sobota 10 gru 2016, 19:13
Lokalizacja: Orońsko

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: oscaradrenalina »

Poszukaj w sieci, są sklepy które mają sporo części do tego drona.
Bebop 2 + Skykontroler 2
Awatar użytkownika
literat
Posty: 156
Rejestracja: niedziela 20 gru 2015, 06:42

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: literat »

Witam kolegów,
To mój pierwszy post w temacie dotyczącym Bebopa bo właśnie niedawno zostałem posiadaczem takiego urządzenia w wersji 2 wraz ze SC. Wcześniej miałem Phantoma 3 Advanced, ale po wejściu w życie nowego rozporządzenia z żalem się z nim rozstałem :-( po prostu mam sąsiadów którzy niechętnie na niego patrzyli, a w myśl nowych przepisów powinienem mieć licencje, a dla lotów "zabawowych" to słaba inwestycja. Tyle tytułem wstępu.
Beboba ogarnąłem dosyć szybko, ale niestety nie bardzo mogę ogarnąć dlaczego mój Bebop robi koszmarne zdjęcia i nagrywa fatalne filmy. Niestety w porównaniu z P3A to jest przepaść. Wiedziałem, że będzie gorzej ale nie spodziewałem się czegoś takiego. Na YT przed zakupem oglądałem filmy kręcone Parrotem i one były w miarę OK - na taki spadek jakości byłem przygotowany, ale to co kręci mój to woła o pomstę do nieba. Filmy są po prostu nieostre (z tego co wiem to nie można manualnie ustawić ostrości w Parrocie) i koszmarnie brzydkie (szczegółowość bliska zeru) i ładna słoneczna pogoda (aczkolwiek na dużym minusie) niestety niewiele zmieniła. Zacząłem się nawet już zastanawiać czy czasami duże ujemne temperatury nie mogą mieć wpływu na jakość kręconego materiału. W FFP wszystko mam poustawiane na max, a dalej d... b.... Ma ktoś jakieś pomysły ? Wysłałem nawet już maila do Parrota w tej sprawie, ale przypuszczam, że odezwą się za jakiś czas więc poszukuje rozwiązania na własną rękę.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: pawelsky »

literat pisze:a w myśl nowych przepisów powinienem mieć licencje, a dla lotów "zabawowych" to słaba inwestycja.
Obawiam sie ze ktos Ci glupot naopowiadal. Na ma potrzeby posiadania zadnej licencji do lotow "zabawowych".
literat pisze:nie bardzo mogę ogarnąć dlaczego mój Bebop robi koszmarne zdjęcia i nagrywa fatalne filmy.
Bo ma badziewna kamere i jedynie cyfrowa stabilizacje obrazu. :) Dobra rada - wroc do P3A.
Awatar użytkownika
literat
Posty: 156
Rejestracja: niedziela 20 gru 2015, 06:42

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: literat »

pawelsky pisze: Obawiam sie ze ktos Ci glupot naopowiadal. Na ma potrzeby posiadania zadnej licencji do lotow "zabawowych".
Do tej pory latałem i filmowałem niekomercyjnie w miastach (a to dla znajomych filmowałem osiedle, a to dla siebie budynki uniwersyteckie), a wg nowych przepisów nie mogę tego już robić. Muszę latać minimum 100m od budynków, a jeżeli chcę sfilmować ratusz w centrum miasta to w najlepszym wypadku mogę dostać mandat, a w najgorszym ..... nie wiem co - konfiskata Obrazek Może jestem przewrażliwiony ale nie lubię igrać z przepisami.
pawelsky pisze: Bo ma badziewna kamere i jedynie cyfrowa stabilizacje obrazu. :) Dobra rada - wroc do P3A.
Że kamera jest gorsza to wiedziałem ale nie przypuszczałem, że aż tak. Mam zresztą podejrzenia, że w moim dronie jest po prostu coś nie tak z kamerą.
Z chęcią bym zmienił PB2 ale szukam czegoś co waży poniżej magicznej bariery 0,6kg
ODPOWIEDZ