Quadrokopter Blade 350 QX

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Tutejszy
Posty: 63
Rejestracja: piątek 15 sty 2016, 12:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: Tutejszy »

A jaki masz nadajnik?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Obecna flota powietrzna to :
Syma X5SW, Tarantula X6, Blade 350 QX2
Kajus
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 29 lis 2016, 12:30
Lokalizacja: HH

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: Kajus »

Panowie w sklepie nie dla idiotów, jest blade qx3 bez kamery ale z mocowaniem pod go pro, ostatnia sztuka, brakuje w niej klapki na baterie (tej od góry), cena ok 1000zł. Pewnie był latany, nie wiem ile, gwarancje pełna dają. Czy klapka od qx2 bedzie pasować? Bo widziałem po ok 50zł. Warto sie tym zainteresować i kupić? Jaki koszt dołożenia jakiejś sensownej kamery i podgladu, mam gopro hero+ LCD ale mysle ze podglad bedzie tylko na kilka metrów.
majkel0030
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2016, 10:53
Lokalizacja: 3miasto

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: majkel0030 »

Kajus pisze:Panowie w sklepie nie dla idiotów, jest blade qx3 bez kamery ale z mocowaniem pod go pro, ostatnia sztuka, brakuje w niej klapki na baterie (tej od góry), cena ok 1000zł. Pewnie był latany, nie wiem ile, gwarancje pełna dają. Czy klapka od qx2 bedzie pasować? Bo widziałem po ok 50zł. Warto sie tym zainteresować i kupić? Jaki koszt dołożenia jakiejś sensownej kamery i podgladu, mam gopro hero+ LCD ale mysle ze podglad bedzie tylko na kilka metrów.
Powystawowy kupiłem za 900 zł. Więc myślę, że warto.
Kamerkę mam Walkere ilook+ 720p +gimbal odbiornik boscam dwie anteny jedna panelowa oraz patyk.
Zasięg kilkaset metrów. Fajny sprzęcik polecam.
Jak będziesz kupował sprawdź czy silniczki nie mają luzów.
pająk_
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 22:22
Lokalizacja: Włbrzych

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: pająk_ »

Witam,
jakieś dwa miesiące temu kupiłem tą zwariowaną zabawkę do nauki latania :-D Wydałem na powystawowy model 350 QX2 3.0 z nadajnikiem DX4 750zł i jestem bardzo zadowolony ponieważ zestaw był kompletny i nie miał żadnego śladu użytkowania. Polatałem troszkę, no i jak to amator kreta zaliczyć musiałem :-P Wielkich strat nie było, trochę cyjano-akrylu i lata dalej :lol: Później zacząłem się rozglądać za dodatkowym pakietem i jakimś dziwnym trafem kupiłem drugiego bladziocha za 500zł tu już było trochę gorzej bo maszyna była trochę poobdzierana i miała tylko jeden komplet śmigieł.
Na chwile obecną latam dwoma (jeden został na starym sofcie a drugiego zaktualizowałem do 3.0) latm bez kamerki, ale posiadam sony FDR-X1000V. Po przeczytaniu tematu mam wrażenie że ta zabawka jest za słaba żeby dłużej polatać z kamerą która waży 120g, gimbalem, FPV i OSD i jeszcze dochodzi spore ryzyko że poleci to w siną dal :-|
Pomyślałem sobie, że ucząc się latać, zacznę budować własną konstrukcję.
Ramę chyba dam radę zrobić sam,ale cała reszta jest dla mnie na razie sporym problemem.
Pojawiło się pytanie, czy te osiem silników z regulatorami pochodzącymi z blade, nadało by się do budowy niewielkiego octocoptera x4 który polata około 20min z wyżej wymienionymi gadzetami?
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: kaktus »

Kup se naze lite przeprogramuj na v2 i będziesz miał prostą i piękną platformę do filmowania która nie szleje jak blady i trzyma wysokość rewelacyjnie że możesz się skoncentrować na filmowaniu a nie kontrolą lotu . Ja z silnikami bladego miałem problemy z galaretką na obrazie pomimo dodatkowych amortyzatorów obciążonych ciężką baterią. Polecam silniki emax 3506 4szt. przy 4s 5000 latam 22 minuty z gimbalem, sj4000 i FPV waga 1700 do lotu rama węgiel, generalnie z bladego nic się nie nadaje regulatory małe a gps wali fochy teraz mam neo8 trzy systemowy i zawsze mam 17....18 satelit już nie patrzę na pogodę sprzęt stabilny. Blady jest świetny do akrobacji mam go w rozsypce ale poskładam jeszcze do wygłupów .
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
mario25
Posty: 1
Rejestracja: środa 25 lip 2018, 09:06
Lokalizacja: Gorzów Śląski

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: mario25 »

Witam. Jestem tu nowy. Od kilku dni posiadam Blade 350 QX2 V3. Wcześniej latałem na JXD 509W i Tarantuli X6. Szukam kabla BLH7840, żeby połączyć Blade z kompem.Ktoś? Coś?
ODPOWIEDZ