Quadrokopter Blade 350 QX

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: kaktus »

Ja chwile latałem w bladym na Tarot do phantom 2 brak mocy ale do tych piast można założyć rożne śmigła tańsze i dobre jak kto uważa .
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
Kbspike
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 13 gru 2015, 13:00

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: Kbspike »

Grupa chyba już umarła, a szkoda... Czy naprawdę nikt już nie lata bladziochem???

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Tutejszy
Posty: 63
Rejestracja: piątek 15 sty 2016, 12:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: Tutejszy »

Lata... ale nie mam jak pisać [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

EDIT - scalenie

No to czas się troszkę pochwalić.... Zeszły tydzień na Mazurach czego efektem jest taki sobie album : https://goo.gl/photos/tyD7iXcnoTMXdF4o8 Swoja drogą sobota pod znakiem adrenalinki. Blady stwierdził, że pomruga sobie na żółto i nie będzie mnie słuchał, że uczynił to nad jeziorem i na konkretnej wysokości - lekki stres był. Na szczęście czasem bokiem .. czasem tyłem... wrócił do mnie.

Co ciekawe pomimo iż nad ziemią normalnie już świeciła się fioletowa kontrolka - dron dryfował w powietrzu a i ze stabilnością pionowa miał problem.
Obecna flota powietrzna to :
Syma X5SW, Tarantula X6, Blade 350 QX2
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: kaktus »

Zdjęcia fajne ale po 5 ujęć prawie takich samych to lekka przesada :-)
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
Tutejszy
Posty: 63
Rejestracja: piątek 15 sty 2016, 12:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: Tutejszy »

kaktus pisze:Zdjęcia fajne ale po 5 ujęć prawie takich samych to lekka przesada :-)
Marudzisz :) troszku przywiązany byłem do jednej lokalizacji inna sprawa że moje FPV jest ciągle w fazie rozwoju, więc bałem się dalej odlecieć. Co mi w końcu d.... uratowało

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Obecna flota powietrzna to :
Syma X5SW, Tarantula X6, Blade 350 QX2
niunius2006
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 21:38
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: niunius2006 »

Witam. Mam problem z programem 350qx gui. Nie mogę się połączyć z Blade QX2 350 v3. Cały czas mam Disconnected. Trying port 5. Może mi ktoś wytłumaczyć jak go mam podłączyć?
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: kaktus »

Choć ja się nie połączyłem do dziś ale zapytam a sterowniki zapodałeś ?
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
niunius2006
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 21:38
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: niunius2006 »

tak sterowniki wgrane. Blade zaktualizowany do v3 już przed zakupem. Próbowałem na win 7 i na win8.1 . Port mi niby wykrywa w menadżer urządzeń. A w 350qx dalej trying port com
Tutejszy
Posty: 63
Rejestracja: piątek 15 sty 2016, 12:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: Tutejszy »

Trochę nie mam jak pomóc bo do bladego mam jakieś 500 km ale może niech ktoś sprawdzi jak w systemie wygląda prawidłowo skonfigurowany interfejs - pod jaką nazwą figuruje

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Obecna flota powietrzna to :
Syma X5SW, Tarantula X6, Blade 350 QX2
niunius2006
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 21:38
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: niunius2006 »

No i dalsze próby nic nie dały. Może miał ktoś taki problem jak ja?

EDIT - scalenie

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak włączyć tryb agility i stability. Aparatura dx4, Blade 350 QX2 v3
Awatar użytkownika
pszem
Posty: 557
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 18:22
Lokalizacja: Katowice

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: pszem »

moje próby latania http://tinyurl.com/qzqu8yc
niunius2006
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 21:38
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: niunius2006 »

A czy ktoś montował adapter pod inne śmigła? Gdzie mogę go dostać i czy warto?

Miałem małą kraksę i połamały się. Obudowa też trochę się połamała i myślę na przełożeniu do innej ramy tylko nie wiem jaka by była dobra? Robił ktoś przekładkę?

EDIT - scalenie

Widzę że forum umarło. Ze wszystkim sobie poradziłem. Tylko problem z połączeniem z PC pozostał. Chciał bym sobie zmienić ustawienie odległości lotu a bez programu lipa.
julek-s
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 10 wrz 2015, 20:10

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: julek-s »

Poradziłeś sobie już z programem ?

EDIT - scalenie
niunius2006 pisze:A czy ktoś montował adapter pod inne śmigła? Gdzie mogę go dostać i czy warto?

Miałem małą kraksę i połamały się. Obudowa też trochę się połamała i myślę na przełożeniu do innej ramy tylko nie wiem jaka by była dobra? Robił ktoś przekładkę?

http://smallpartscnc.com/index.php?rout ... uct_id=160, czy warto nie wiem, jaki jest powód stosowania w Twoim przypadku adapterów ?
Ostatnio zmieniony piątek 26 sie 2016, 18:48 przez julek-s, łącznie zmieniany 1 raz.
Tutejszy
Posty: 63
Rejestracja: piątek 15 sty 2016, 12:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: Tutejszy »

Ja powiem tak... mojemu Blademu zafundowałem śmigła nakręcane od PH 2 bo chciałem mieć komfort transportu. Skończyło się to całkiem poważna glebą bo elektronika nie dała sobie rady z obsługą tego interesu. Jeśli ktokolwiek zrobił by dedykowane dla bladego śmigiełka nakręcane brałbym jak w dym... przy innych - teraz się boję.

Jak założysz mam sugestie byś najpierw w jakiś w miarę kontrolowanych warunkach przetrenował ostrzejsze manewry w tym opadanie.. Mi właśnie przy zmniejszaniu pułapu dron durniał maksymalnie, drugi moment - gwałtowne hamowanie - ale to jeszcze dawał rade sam niwelować.
Obecna flota powietrzna to :
Syma X5SW, Tarantula X6, Blade 350 QX2
julek-s
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 10 wrz 2015, 20:10

Re: Quadrokopter Blade 350 QX

Post autor: julek-s »

Panowie posiadam Balde 350 qx3 z kamerą CGO2 , aktualnie zasięg podglądu na żywo to około 90 m, używając telefonu jako podgląd. Jak zwiększyć zasięg podglądu, wystarczy ze do kupię monitor z zewnętrzną anteną 5,8 ghz ?
ODPOWIEDZ