Walkera QR X350 PRO czy warto?

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Sokół
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 29 mar 2016, 09:45
Lokalizacja: Gdynia

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Sokół »

Ok.
Wszytko już wiem. Tego moda wcześniej nie robiłem. Kopię systemu zrobiłem w pierwszej kolejności.
Dziękuję i pozdrawiam.
Walker QX350 Pro z Devo7, G-2d, GOPRO hero3.
Syma x5c
Awatar użytkownika
arni313
Posty: 141
Rejestracja: wtorek 26 maja 2015, 12:16

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: arni313 »

witam po dłuższej przerwie.wszyscy co mają stare hasła proponuje zmienić.ja tego nie zrobiłem bo dawno nie byłem tu i ktoś przejął moje konto teraz jak patrze...
Awatar użytkownika
Dezet
Posty: 481
Rejestracja: sobota 03 sty 2015, 15:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Dezet »

Cześć Arni! To przykre, co piszesz :(
Zrobiłem test. Aku naładowany, polatałem do włączenia buzzera ustawionego na 3,5V. Zaraz po wylądowaniu napięcie wynosiło 10,6V, po ok. 1 minucie wzrosło do 11,2V, czyli potwierdza się to, co pisałem. A ze smutniejszych wieści, "kończy" mi się pierwszy lipol, po locie widzę, że ciut napęczniał, więc już nie polata- wykorzystam go do czegoś "delikatniejszego". Miał tylko ok. 20 ładowań, chyba trochę mało?!
Yuneec Typhoon H, Walkera QR X350 PRO, Xiaomi Yi, gimbal G-3D storm32, TS832, FPV718.
Gregooz
Posty: 155
Rejestracja: piątek 16 sty 2015, 19:42
Lokalizacja: Czeladź

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Gregooz »

Dezet czy twój lvcmod ograniczył sie tylko do zmian z configu czy dłubałeś w kablach? Jak z napięciem wyświetlanym na fpv z modem?
Awatar użytkownika
Dezet
Posty: 481
Rejestracja: sobota 03 sty 2015, 15:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Dezet »

Gregooz ten mod umożliwia wyświetlanie napięcia, łączenie kabli niestety nie- tak przynajmniej twierdzą na forum. Kupiłem minimosd i jakoś nie mam czasu zebrać się i go zrobić. Póki co, muszę ogarnąć nowy gimbal 3D na storm32.
Yuneec Typhoon H, Walkera QR X350 PRO, Xiaomi Yi, gimbal G-3D storm32, TS832, FPV718.
czesio
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2015, 20:07

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: czesio »

Witam Panowie nie ma ktoś na zbyciu prawej nogi tej co kompas się przykreca bo mam klejona a wolałbym całą założyć?
czesio
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2015, 20:07

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: czesio »

Mam jeszcze jedno pytanko trzeba robić kalibracje po zaliczonym krecie jak wymieniam obudowę czy wystarczy tylko przełożyć flaki?
Gregooz
Posty: 155
Rejestracja: piątek 16 sty 2015, 19:42
Lokalizacja: Czeladź

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Gregooz »

Nic się nie stanie jak zrobisz
Gregooz
Posty: 155
Rejestracja: piątek 16 sty 2015, 19:42
Lokalizacja: Czeladź

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Gregooz »

Makavelli
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 19 sty 2016, 18:54
Lokalizacja: Elbląg

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Makavelli »

Witam. Panowie czy ktoś z was posiada Walkere qr x350 bez pro? Nie spojrzałem a zamówiłem z banggood osłonki na śmigła właśnie do tej wersji. Czy pasują one do wersji pro?
lukasz254
Posty: 15
Rejestracja: sobota 06 lut 2016, 17:34

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: lukasz254 »

Cześć
Mam jeszcze inny przypadek niż wy dotąd, po krecie zmieniłem obudowe, pospinałem wszystko jak wcześniej. Odpalam radio podłączam baterie i świecą mi się obie diody z tyłu ciągłym światłem, zero reakcji na cokolwiek, odbiornik w dronie reaguje na radio (czerwona dioda przestaje pulsować i zapala się światłem ciągłym) jak by się połączyły. Co może być nie tak, czego szukać? przepatrzyłem całą elektronikę w poszukiwaniu uszkodzeń, czy zimnych lutów ale wszystko ok...
Awatar użytkownika
Dezet
Posty: 481
Rejestracja: sobota 03 sty 2015, 15:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Dezet »

Sprawdzałeś w środku Devo-M? Ja bym odłączył GPS i sprawdził, jak działają LED-y. Do MP łączyłeś?
Yuneec Typhoon H, Walkera QR X350 PRO, Xiaomi Yi, gimbal G-3D storm32, TS832, FPV718.
lukasz254
Posty: 15
Rejestracja: sobota 06 lut 2016, 17:34

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: lukasz254 »

GPS odłączyłem już wcześniej, brak reakcji. Devo-M w idealnym stanie, nie podpinałem do MP bo nie zdążyłem... Jakąś godzinke temu chciałem sprawdzić co wyjdzie pod MP. Podpiąłem pakiet, odpaliłem aparaturę i gdzieś po minucie zapalił się scalak na płycie głwónej (widoczny na foto) Może ktoś z was wie czego to mogłobyć skutkiem? Raczej sam już przy nim nic nie wymyśle, podajcie proszę namiary na jakiś konkretny serwis, czy ewentualnie ktoś z forum sie podejmie?

https://zapodaj.net/30aa0d9ffc188.jpg.html
https://zapodaj.net/591ae2a914706.jpg.html
Awatar użytkownika
Dezet
Posty: 481
Rejestracja: sobota 03 sty 2015, 15:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: Dezet »

Podłączyłeś do MP z akumulatorem? :( Tak się nie robi. Podłączasz tylko kabel usb i włączasz aparaturę. Na płytce spalił się regulator napięcia, chyba 5V. Oby nic więcej nie poszło. Lepiej kupić całą płytę :http://www.banggood.com/Walkera-QR-X350 ... 18381.html
Yuneec Typhoon H, Walkera QR X350 PRO, Xiaomi Yi, gimbal G-3D storm32, TS832, FPV718.
lukasz254
Posty: 15
Rejestracja: sobota 06 lut 2016, 17:34

Re: Walkera QR X350 PRO czy warto?

Post autor: lukasz254 »

Nie nie, czytałem wcześniej że tak się nie robi. Drona przed podłączeniem do MP próbowałem uruchomić normalnie, licząć że nagle wszystko wróci do normy... Gdyż ponieważ po krecie nic poważnego się nie stało (jedno z ramion z tyłu miało spekaną obudowe, ale nawet nie jakoś tragicznie no ale wiadomo tak sie nie lata) po krecie upewniłem sie że wszystko działa jak należy i dwa razy zbindowałem dziada i odpaliłem silniki, wszystko śmigało jak trzeba. Po zmianie obudowy pojawiły się objawy jak wyżej, a nie odpiąłem nawet jednej wtyczki żeby czegoś nie pozmieniać i to najbardziej mnie dziwi że nagle przestał działać, historia z regulatorem napięcia zdziwiła mnie jeszcze bardziej, bo nic nie było lutowane ani grzebane, podłączyłem pakiet i po minucie taka niespodzianka. Teraz się zastanawiam czy jak wymienię płytke to czy nie stanie się dokładnie to samo... ręce opadają bo jeszcze się nie spotkałem z czymś takim.
ODPOWIEDZ