Nowy projekt - freestyle

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Ravenus
Posty: 18
Rejestracja: wtorek 07 lut 2017, 09:21
Lokalizacja: Warszawa

Nowy projekt - freestyle

Post autor: Ravenus »

Witam,
Biorę się za nowy projekt, tym razem będzie to dron do freestyle oparty na ramie od demonrc blaze 5xs
Generalnie już mam wszystko dobrane, tylko mam problem jaką kamerę HD do niej dobrać. Polecano mi gopro 5 session, ale niestety nie jest ona już dostępna.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Nowy projekt - freestyle

Post autor: Adriee »

Ravenus, łatwiej by było coś Tobie doradzić, gdybyś podał przedział cenowy poszukiwanej kamery.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Nowy projekt - freestyle

Post autor: Adrián »

Szkoda taką kobyłę pchać do lekkiego ścigacza, popatrz na runcam split 2.

Ewentualnie "rywal" gopro 5 session, jak gabaryty Ci nie przeszkadzają runcam hd3, dostepny w BG. Cena do 400zł
Ravenus
Posty: 18
Rejestracja: wtorek 07 lut 2017, 09:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy projekt - freestyle

Post autor: Ravenus »

Kwestia budżetu jest dyskusyjna, ale powiedzmy że chciałbym wydać do 600 zł.
Runcam split 2 jest ciekawą opcją i będę musiał się nad tym zastanowić. Tylko nie wiem, czy lepsza będzie runcam split 2s, ponieważ FC i ESC to: HOBBYWING XROTOR MICRO F4 G2 FLIGHT CONTROLLER WITH OSD i HOBBYWING XROTOR MICRO 45A 6S 4 IN 1 ESC DSHOT1200
Awatar użytkownika
Zgr
Posty: 146
Rejestracja: piątek 06 mar 2015, 22:30

Re: Nowy projekt - freestyle

Post autor: Zgr »

Wszystko zależy czego oczekujesz. Jeśli znakomitej jakości to tylko GoPro i potem długo nic. Lada moment Foxeer wypuszcza Box2 za ok. 500zł.
Obraz w pierwszych testach nie powala, ale kamera ma sensowną cenę, formę, dobre tryby kręcenia i bitrate, OK dźwięk i tryb naśladujący GoProwskie Superview- coś co do nagrywania FPV jest lepsze niż wszystkie wymienione wcześniej atrybuty, czego nie mają inne kamerki.
Lumenier QAV250, DI130, LS210 customized, Bixler 2, Realacc X210, Supafly Flipmode 6S
ODPOWIEDZ