Problem z esc czy regulacja ?

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

virusi
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 13:03
Lokalizacja: Mielec

Problem z esc czy regulacja ?

Post autor: virusi »

Witam wszystkich, mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś kto szybko naprowadzi na rozwiązanie problemu
Otóż na filmie nagrałem działanie silników. Nie chcą się one ładnie wkręcać na obroty płynnie tylko jest takie szarpanie czasami się uda że ma te obrotu ale coś jest ewidentnie nie tak tylko co ? Wydaje mi się że coś z regulacją robię nie tak ale reguluje je przez cleanfight że daje silniki na max włączam zasilanie pika sobie później daje na min znowu pika i wyłączam zasilanie ale cały czas działa źle
skazi
Posty: 1430
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Problem z esc czy regulacja ?

Post autor: skazi »

Co to za regle i co Cię pokusiło żeby kupić takie zabytki do racera?
Ostatnio zmieniony piątek 12 paź 2018, 10:52 przez skazi, łącznie zmieniany 1 raz.
virusi
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 13:03
Lokalizacja: Mielec

Re: Problem z esc czy regulacja ?

Post autor: virusi »

JMT 30A, miałem je mieć wcześniej do f450, no ale myślałem że do tego też podejdą
edit: problem rozwiązany..prawie, bo wiem już na pewno że wina leży po stronie esc. Miałem 3 inne też takie z tańszych 30A i na nich dobrze działają i nic się nie grzeje natomiast na tych jmt przerywa i grzeje nie tylko esc ale i silnik czuć że ciepły

Tak w ogóle to jaki polecacie esc do silników AOKFLY 2300kv, według tabeli max prąd to 19.8A ?
ODPOWIEDZ