Walkera f215 + goggle i ktoś z okolic Rybnika

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Davvid
Posty: 1
Rejestracja: sobota 11 lis 2017, 13:02
Lokalizacja: Rybnik

Walkera f215 + goggle i ktoś z okolic Rybnika

Post autor: Davvid »

Witam,
Dla tych którzy nie lubią czytać proponuję przejść do drugiego akapitu.
To mój pierwszy post napisze coś o sobie a później przejdę do pytania. Jestem Dawid mam 21 lat. Swoją przygodę z dronami zacząłem ponad rok temu. Gdzieś na youtubie znalazłem filmy z dronami wyścigowymi. Moja reakcja muszę to mieć. Odwiedziłem sklep z owymi zabawkami, i budżet pozwolił na syme x8w, gościu powiedział, że obraz jest transmitowany na żywo, ja podniecony filmikami z youtube, bez chwili namysłu zakupiłem. Z opanowaniem zabawki nie miałem problemu (na dzień dzisiejszy całkiem dobrze sobie radzę), w przeszłości miałem kilka helikopterów więc poszło gładko. Jednakże jakie było moje rozczarowanie gdy po włączeniu kamerki i uzyskania obrazu, opóźnienie było na tyle duże, że praktycznie nie możliwe było latanie patrząc na obraz z kamerki. Zagłębiłem się troszkę w temat FPV i niestety mój nastoletni budżet nie pozwolił mi na rozwinięcie tego hobby. Poźniej chwilowo planowałem złożyć swoją 250 ale jakoś nie wyszło, szkoła, brak czasu, itp. Teraz z dużym zapałem i ambicjami chcę stać się „droniarzem” planuj zacząć jak to mówią z „grubej rury’ albo „grubej głupoty” tego dowiem się od was. (mam nadzieję).

A teraz przejdźmy do pytania.

Planuję zakup drona od Walkera f215 i gogle fpv, zastanawiam się nad Fatshark dominator v3 albo goggl Walkera 2. Pytanie jakie kieruję do was to jakie macie zdanie na ten temat, czy to dobry zakup na pierwszego race drona. Co do doświadczenia to „biedornką” dobrze sobie radzę, chociaż myślę, że to kropla w morzu umiejętności latania prawdziwym dronem wyścigowym, więc będę się uczył. Co do goggli to chciałem się zapytać czy jest tutaj ktoś z okolic Rybnika kto lata na takich okularach, abym mógł zobaczyć na żywo jak i z czym się to je. I oczywiście wasze opinie na temat tych goggli. Cel taki być by jak Chad Novak :D a tak naprawdę to chciałbym pośmigać między drzewkami. I czy jeśli zakupie drona od Walkera z aparaturą i jeśli będę chciał w niedalekiej przyszłości złożyć własnego drona to czy będę mógł wykorzystać tą aparaturę (DEVO 7). Pozdrawiam.

A jeszcze odnośnie drona walkera f215 nie znalazłem zbyt wielu informacji na jego temat na tym forum. Nie wiem gdzie pytać, jeżeli wybrałem zły dział to przepraszam bardzo.
Awatar użytkownika
Majk99
Posty: 685
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2014, 16:42
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: Walkera f215 + goggle i ktoś z okolic Rybnika

Post autor: Majk99 »

Tak średnio bym powiedział ten kopter. Lepszym wyborem będzie Eachine Wizard 220S - przynajmniej wiadomo co ma w środku i można kulturalnie bez problemu upgrade'ować. Aparatora pewnie by się nadała do innego kwada, ale ja polecę Taranisa QX7 (świetny stosunek ceny do jakości/możliwości). Co do gogli to trzeba przymierzyć, ja polecam fatsharki ;-) Co do zdobywania wiedzy odnośnie racerów to zapraszam na grupę fb Race Kopter, która jak nazwa mówi zajmuje się tylko tym :-P (możesz też do mnie na pw).
Hangar: De Stik x2.5
ZOHD Dart na sterydach vmax 200km/h
Fristajlo (w bliskich planach)
Awatar użytkownika
Wojtek03
Posty: 24
Rejestracja: środa 19 lip 2017, 08:17
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: Walkera f215 + goggle i ktoś z okolic Rybnika

Post autor: Wojtek03 »

Walkera furious 215 to pomimo tego, że nie mamy jakiejś wielkiej możliwości na upgrade to dobry wybór na początek, przeszło przez moje ręce kilka tych modeli i na prawdę na początek są godne polecenia. Innym wyjściem jest złożenie jakiegoś budżetowca, zawsze wiesz co masz w środku i skąd to masz, zapraszamy na grupę Race Kopter zawsze pomożemy.
Co do goggli to zależy ile chcesz wydać, można zainwestować w używane Fatsharki, albo gogle które gorąco polecam mam i używam to Aomway Commander, dobry stosunek ceny do jakości.
Walkera, Syma ,Nine Eagle, Tarot, MJX, DJI, Zerotech, AEE
ODPOWIEDZ