runner 250 adv

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

spoilted666
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 06 lip 2017, 11:21
Lokalizacja: Olsztyn

runner 250 adv

Post autor: spoilted666 »

Witam wszystkich,
na wstępie napiszę tylko że jedyne doświadczenie jakie mam z dronami to 1,5 roku przelatane bardzo intensywnie na ph3p.
Jakiś miesiąc temu kupiłem runnera 250 adv z goggle 4 i tu zaczęły się problemy i frustracja :(
Otóż od samego początku ciągle jakiś problem z tym dronem i generalnie z całym zestawem.
Zacznę od tego ze quad ma gps, dopiero po tygodniu kiedy ciągle widziałem ze quad nie reaguje na zmianę przełącznika gps hold i rth, podłączyłem do do MuliiWii i tam tam opcja była wyłączona, zaprogramowałem to pod przełącznikiem aux1 czyli fmd. Po przełączeniu na gps hold, dron czasami "wariuje" szarpie nim, czasami traci wysokość i za chwilkę do niej wraca, jak już trzyma wysokość to czasami zdarza mu się "pływać"
podczas kalibracji kompasu przez MultiiWii strzałka która wskazuje (a przynajmniej tak mi się wydaje) przód quada tak naprawdę wskazuje jego tył, czy tak powinno być?
Kolejna sprawa to przełącznik mix powinien być odpowiedzialny za tryby lotu gps hold i rth, ale podczas przełączania kiedy dron jest podłączony do kompa nic sie nie dzieje, a tylko przełącznik fmd "wykazywał" aktywność więc dlatego na tym przełączniku ustawiłem tryby gps. W instrukcji fmd był od trybów lotu normal i akrobacje. Czym teraz mam przełączać albo jak maja wyglądać ustawienia tego przełącznika?
Kolejna sprawa zasięg FPV goggle 4 jest tragiczny, generalnie od samego startu przerywa a przy ok 70-100 metrach jest pewne że sie zerwie. Nie ma opcji rozpedzenia sie dronem bo na 100% skończy sie to katastrofą ponieważ przy szybszym, wysokim locie ten zasięg zrywa się non stop.
Już sam nie wiem co robić czy to ja coś psuje czy nie ogarniam tego zestawu czy może oddać go na gwarancję?
Bardzo proszę o pomoc
waldek72
Posty: 223
Rejestracja: niedziela 02 lis 2014, 16:16
Lokalizacja: Ostrów

Re: runner 250 adv

Post autor: waldek72 »

Daj moze jakiegos linka do specyfikacji
ODPOWIEDZ