Racerstar Racing Edition 2306 BR2306S 2700KV

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Racerstar Racing Edition 2306 BR2306S 2700KV

Post autor: szaman89 »

PiotrSz pisze:szaman89, no offence ale film który wrzuciłeś to IMO beznadziejne porównanie...
No offence ale co złego jest w porównywaniu silników za 9 i za 25 $? Chyba ma to sens dla początkujących w małych kładach? Warto spojrzeć czasem na inny punkt siedzenia.
PiotrSz pisze:Silniki zdecydowanie odradzam bo to plastelinowe G
Ale które są plastelinowe? BR2205, BR2205S, BR2205S PRO, BR2306S czy może wszystkie? Z jednej strony piszesz, że chińskiego gówna nie kupujesz a z drugiej strony krytykujesz markę, której nie używasz. Może bazujesz na czyichś doświadczeniach - ok ale w takim razie wracam do swojego pytania - o którym modelu mowa? Nie jestem obrońcą Racerstara ale tak jak kolega Adriee, przykreciłem już BR2205S kilkadziesiąt razy (z tego kilka naprawdę mocnych dzwonów) i wszystko jest proste jak od nowości. Przez tą legendę (tak to nazywam bo jeszcze żaden rozmówca nie podał argumentów przeciwko tym silnikom a tylko rzuca hasła, że to plastelina) doszedłem do stanu, że co zderzenie to przesadnie sprawdzam silniki czy czasem im się nic nie stało a one jak na złość legendzie się nie psują - na szczęście. Zwyczajnie konfrontuje wasze zdanie ze swoimi doświadczeniami odnośnie BR2205S i nie pokrywają się one z tym co piszecie a bardzo bym chciał w końcu zobaczyć te plasteliny a przynajmniej usłyszeć/przeczytać/zobaczyć co się tak gnie w tych silnikach.
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Racerstar Racing Edition 2306 BR2306S 2700KV

Post autor: PiotrSz »

szaman89 pisze:No offence ale co złego jest w porównywaniu silników za 9 i za 25 $? Chyba ma to sens dla początkujących w małych kładach?
A takie że kupując plastelinowe silniki kupujesz dwa razy.
szaman89 pisze:Z jednej strony piszesz, że chińskiego gówna nie kupujesz a z drugiej strony krytykujesz markę, której nie używasz.
Nie używam bo to chiński badziew
szaman89 pisze:Może bazujesz na czyichś doświadczeniach
Oczywiście że bazuję na doświadczeniach innych :-) Jak Ci się przewinie przez warsztat taka ilość silników jak w moim to będziesz mógł mówić o doświadczeniach, na razie bazujesz na doświadczeniach z jednego quada, ja ich zbudowałem naście na bardzo różnych podzespołach...
Składałem dla klientów kilka quadów na silnikach Racerstar w tym dla mojego dobrego znajomego który uparł się na te silniki mimo tego że mu odradzałem... cóż przyznał mi rację że tanie mięso psy jedzą i teraz lata na silnikach 2,5 raza droższych od tych przechwalanych przez Ciebie silnikach "BR"

Kończę dyskusję w tym temacie ponieważ wyczerpałem to co miałem powiedzieć na temat tych silników.
Moja konkluzja jest taka, jeśli ktoś zaczyna i koniecznie chce silniki Racerstar z serii BR to niech kupi od razu na zapas 1-2 bo prędzej czy później je pognie, za 3$ więcej można kupić DUŻO lepsze silniki niż te plastelinowe :)
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Racerstar Racing Edition 2306 BR2306S 2700KV

Post autor: szaman89 »

PiotrSz, Sorry, że bazuje na swoich doświadczeniach a nie na Twojej opinii, która nic nie mówi - powtarzasz się, że plastelina, że racerstar, że ktoś pogiął a nadal nie potrafisz wskazać co się gnie, w jakim modelu. Twoja opinia jest zwyczajnie wybiórcza, generalizująca o producencie i conajmniej niepoważna tym bardziej z punktu widzenia kogoś kto twierdzi, że miał na warsztacie "taką" ilość silników. Powinieneś wiedzieć w takim razie co się rozwala w tych silnikach i tylko takiej wiedzy od Ciebie oczekiwałem ale mimo tego nie wskazujesz nic.
PiotrSz pisze:przechwalanych przez Ciebie silnikach "BR"
Dwa posty wcześniej krytykuję łożyska w tych silnikach, także pij proszę do faktów a nie do osoby, która się z Tobą nie zgadza.
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Racerstar Racing Edition 2306 BR2306S 2700KV

Post autor: PiotrSz »

szaman89 pisze:powtarzasz się, że plastelina, że racerstar, że ktoś pogiął a nadal nie potrafisz wskazać co się gnie
Miałem się już w tym temacie nie wypowiadać bo są tu więksi znawcy ode mnie ale jeszcze Ci odpowiem, dzwonki się gną i ośki.
szaman89 pisze:w jakim modelu
Żadem model nie jest godny uwagi więc nie będę wymieniał, to jest chiński szajs i warto dołożyć 3$ i kupić choćby DUŻO lepsze RCX 2205 2400kv.
Opinia jest jak tylna część ciała w której plecy tracą swoją szlachetność, każdy ma swoją a ja już swoją kilka razy napisałem. Szkoda mi tylko ludzi którzy dostaną "dobrą radę" i kupią ten szajs... ale już na to wpływu nie mam...
Tak więc w tym temacie skończyłem się wypowiadać. :-)
ODPOWIEDZ