Nowa 250tka

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: Nowa 250tka

Post autor: rafi.devtox »

Z racji tego ze nudzilem sie troche i nie mam czesci zeby poskladac latadlo postanowilem pobawic sie troche w "visual tuning". I takie cos mi wyszlo. Oczywiscie obnizenie dachu jest w planach wiec bedzie wygladal troche inaczej... Do tego beda niezle pasowac Emaxy "red bottom". Jak wam sie to podoba?

mod "RED DEVIL" by Devtox

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
bajer0
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 20:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa 250tka

Post autor: bajer0 »

No wygląda fajnie, ale stawiam, że niedługo znudzi Ci się i jak większość przesiądziesz się na X ;)
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: Nowa 250tka

Post autor: rafi.devtox »

Na razie jeszcze tego nie zlozylem wiec poki mi sie znudzi to minie kilka miesiecy ( niestety tak u mnie trwa kazda wymiana czesci czy modyfikacja z okazji braku czasu). Jesli zajme sie inna rama badz przesiade na inny typ napewno dam o tym znac. Jak na razie "RED DEVIL" wymaga zlozenia i oblatania. Napewno dam znac o postepach prac nad modelem

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: Nowa 250tka

Post autor: rafi.devtox »

A teraz raport z postepu prac. Obrazek
Pytanie czy te regle w termokurczach na ramionkach nie beda sie grzac za mocno? Moze tak zostac? Niestety nie sadzilem ze Littlebee w wersji 30A sa tak duze i nie zmiescily mi sie pod poklad...

Obrazek

Powoli do przodu...

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
Bouli_wro
Posty: 204
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2016, 02:14

Re: Nowa 250tka

Post autor: Bouli_wro »

Ale lutowanie to ty musisz chyba jeszcze potrenować ;) na tej ostatniej fotce kable od baterii to wyglądają nie najlepiej, czy to raczej tak tylko na zdjęciu wygląda??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: Nowa 250tka

Post autor: rafi.devtox »

Do poprawki oczywiscie. Zlozony do przetestowania. Nie moglem doczekac sie zeby sprwdzic czy wszystko gra i buczy. Na koniec wszystkie luty beda poprawione to stanu wyjsciowego... I tak czeka mnie rozlutowanie wszystkiego bo koncepcja ulozenia elementow lekko sie zmienila...

A to efekt przejsciowy jeszcze bez dachu i VTX. Kilka minut w powietrzu juz zaliczyl. Regle dostaly nowy soft i zostaly wyregulowane. Na stockowych PIDach zachowywal sie bardzo poprawnie. Wysoko powyzej moich oczekiwan. Jutro kolejny dzien prac nad tym ustrojstwem.
P.S. to moj pierwszy setup pod 4s ale jestem w szoku... Ale to ma kopa! Ja p......le...
Obrazek

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: Nowa 250tka

Post autor: rafi.devtox »

Model zlozony. Tak sie czuje jak biore go do reki....
Obrazek

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
ODPOWIEDZ