strider250-problem

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

zdunmal100
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 10 lis 2014, 09:35
Lokalizacja: Trójmiasto

strider250-problem

Post autor: zdunmal100 »

Witam, składam obecnie jak w temacie quada 250 strider , mam problem z wbudowanym w płytę dystrybucyjna osd. Model jest uruchomiony na razie na stole lecz brak jest osd, obraz z kamery jest ok jednak osd na ekranie pojawia się często lecz na bardzo krótki okres tak krótki ze nie można odczytać żadnych parametrów . Zacząłem od początku jeszcze raz a więc odlaczylem frsky i naze32 do płyty podłączone są esc i fpv jednak bez zmian osd pojawia się i znika . Co może być tego przyczyną ? I czy osd powinno być widoczne na tym etapie ?
Wiem że ramka nie jest popularna u nas i tym samym znana , ale może któryś z kolegów ma jakiś pomysł co jest tego przyczyną ? I znajdzie rozwiązanie mojego problemu.
Rozebrałem ramkę i próbuję jeszcze raz .
Link do zdjęcia z płytą stridera poniżej:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20f ... a6862.html
czy teraz powinno działać osd ? bo wciąż pojawia się i znika.
zdunmal100
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 10 lis 2014, 09:35
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: strider250-problem

Post autor: zdunmal100 »

Postawie pytanie inaczej .Czy jeżeli płyta dystrybucyjna ma w sobie zintegrowane osd to czy jest ono widoczne po podpięciu pakietu i fpv ? Potrzebuje porady bo może mam trafiona płytę .
zdunmal100
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 10 lis 2014, 09:35
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: strider250-problem

Post autor: zdunmal100 »

Witam , stwierdzam jednak ze osd wbudowane w płytę jest złym pomysłem , ja zaczynam ta przygodę ale widzę ze mój post przeczytało ponad 80 osób i również żadna z nich nie miała takiej wiedzy aby móc udzielić konkretnej fachowej odpowiedzi. Oddam model dziecku niech się bawi , a sobie zamówiłem blackouta i w nim zainstaluje minim osd.
mekw
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 09:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: strider250-problem

Post autor: mekw »

zdunmal100 pisze:Postawie pytanie inaczej .Czy jeżeli płyta dystrybucyjna ma w sobie zintegrowane osd to czy jest ono widoczne po podpięciu pakietu i fpv ? Potrzebuje porady bo może mam trafiona płytę .
Musi być podłączona kamera
ODPOWIEDZ