QAV250 vs. ZMR250

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

zwirekM10
Posty: 106
Rejestracja: niedziela 14 gru 2014, 21:01
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: QAV250 vs. ZMR250

Post autor: zwirekM10 »

Moim zdaniem lepiej skonfigurować sobie quada samemu pod swoje preferencje. Raz, że daje to większe możliwości a dwa satysfakcję. Możliwe, że nie unikniesz błędów za pierwszym razem ale nabyte doświadczenie zaowocuje w dalszej eksploatacji i następnych przygodach z modelarstwem RC. Na pewno zastanowił bym się na twoim miejscu nad aparaturą. Sprawdzony jest turnigy 9x lub 9XR. Bardzo dużo osób na tym lata (między innymi ja i kolega mmuchomor i złego słowa powiedzieć nie mogę). Mają chyba najlepszy stosunek ceny do możliwości. Połączysz to z modułem i odbiornikiem z FrSky i jesteś w miarę pewny, że nic się nie będzie działo niepokojącego a i jest to inwestycja jeśli byś chciał się dalej rozwijać i budować inne modele, platformy. Jeśli ci się znudzi to też nie powinno być problemu z odsprzedażą po temat chodliwy. Nawet w dziale handlowym na naszym forum widziałem jakieś oferty. Reszta to już czytać, uczyć się i jeszcze raz szukać :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: QAV250 vs. ZMR250

Post autor: Adrián »

Zdecydowanie lepiej składać samemu. Jeśli się obawiasz, że coś źle kupisz, możesz brać zestaw, który ja mam, komponenty są sensownie dobrane, oczywiście bez fc, tutaj musisz wybrać sam, najlepiej pomiędzy naze32 acro/full , cc3d :
http://www.myrcmart.com/rcx-h250cf3k-fp ... -8197.html

Do tego po taniości wspomniana turnigy 9x, lub moim zdaniem lepiej 9xr + frsky. Ewentualnie przyszłościowy eleres. Ale już cena dużo wyższa.
I masz świetny zestaw ;-)
A jak masz więcej $, to zamiast 9x/9xr to weź taranis.
ODPOWIEDZ