KISS FC brak połączenia z komputerem

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

jajxon
Posty: 108
Rejestracja: piątek 31 lip 2015, 14:31
Lokalizacja: Węgliniec

KISS FC brak połączenia z komputerem

Post autor: jajxon »

Witam, ostatnio chciałem zaktualizować fw w moim KISS FC v1 przez DFUseDemo i przez pomyłke zrobiłem to przez zły przycisk ( powinienem zrobić to poprzez przyciski w zielonym kole z zrobiłem poprzez te w czerwonym)

Obrazek

i od tej pory mam problem . W trybie boothload wszystko jest OK, mogę się połączyć z DFU demo, wgrać nowy fw i zawsze jest 100% sukcess, komputer widzi fc i pisze, że urządzenie działa poprawnie. W normalnym trybie komputer nie rozpoznaje urządzenia, w menadżerze urządzeń mam - nieznane urządzenie USB ( żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się), próby aktualizacji sterowników kończą się niepowodzeniem a o połączeniu z GUI mogę pomarzyć bo w miejscu wyboru portu com mam tylko wifi. Próbowałem na dwóch różnych komputerach i przez dwa różne kable ale za każdym razem jest to samo. Ktoś może jakoś pomóc?
QAV-R
Awatar użytkownika
Majk99
Posty: 685
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2014, 16:42
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: KISS FC brak połączenia z komputerem

Post autor: Majk99 »

Sprawdź impulserc driver fixer, albo zamiast automatycznego szukania sterowników kliknij wybierz z listy i kliknij stm32
Hangar: De Stik x2.5
ZOHD Dart na sterydach vmax 200km/h
Fristajlo (w bliskich planach)
jajxon
Posty: 108
Rejestracja: piątek 31 lip 2015, 14:31
Lokalizacja: Węgliniec

Re: KISS FC brak połączenia z komputerem

Post autor: jajxon »

Niestety ImpulseRC fixer nie pomógł. Robiłem ręczną aktualizacje ale nie mam stm32 tylko nieznane urządzenie i pokazuje komunikat, że Windows znalazł sterowniki ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania
QAV-R
ODPOWIEDZ