DJI Mavic Pro - Mapowanie terenu - nieostre zdjęcia
: piątek 19 sty 2018, 22:20
Witam użytkowników forum.
Testowałem kilka aplikacji do mapowania terenu za pomocą drona:
Pix4Dcapture, DroneDeploy oraz PrecisionFlight.
Sytuacja wygląda następująco:
1 Uruchamiam aplikację
2 Wybieram teren do mapowania na domyślnych ustawieniach
3 Dron wykonuję lot
4 Po zgraniu zdjęc na komputer większość zdjęc jest rozmazana
- moim zdaniem jest to spowodowane robieniem zdjęć w ruchu:
dron w momencie robienia zdjęcia leci (nie zatrzymuję się w miejscu w momencie robienia zdjęcia)
Wg mnie trzeba w aplikacji zmienić jakąś opcję aby dron zawisnął w miejscu w momencie wykonywania zdjęcia, niestety nie mogę znaleźć takiej opcji.
PS.
Chyba że ktoś z was ma inny pomysł aby zdjęcia nie były rozmazane.
Testowałem kilka aplikacji do mapowania terenu za pomocą drona:
Pix4Dcapture, DroneDeploy oraz PrecisionFlight.
Sytuacja wygląda następująco:
1 Uruchamiam aplikację
2 Wybieram teren do mapowania na domyślnych ustawieniach
3 Dron wykonuję lot
4 Po zgraniu zdjęc na komputer większość zdjęc jest rozmazana
- moim zdaniem jest to spowodowane robieniem zdjęć w ruchu:
dron w momencie robienia zdjęcia leci (nie zatrzymuję się w miejscu w momencie robienia zdjęcia)
Wg mnie trzeba w aplikacji zmienić jakąś opcję aby dron zawisnął w miejscu w momencie wykonywania zdjęcia, niestety nie mogę znaleźć takiej opcji.
PS.
Chyba że ktoś z was ma inny pomysł aby zdjęcia nie były rozmazane.