Dji Go a miejsce zapisu filmów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

jogo
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 18:40
Lokalizacja: Niemcy

Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: jogo »

Witam,
mam mały problem. Otóż, latam na P3 profesional, jak każdy wie, nagrywa on w rozdzielczości 4k. U tu jest problem bo przy wgrywaniu filmiku na tablet to ciągle brakuje mi miejsca do zapisu. Tablet ma 8Gb, czyli dostępnego ok.4Gb. Zmiana tablety nie wchodzi w grę, wiec dokupiłem kartę sd 32 Gb, ale nie widzę w programie Dji Go możliwości zapisania tego na karcie. Interesuje mnie to ponieważ chciałbym przerabiać filmiki na oprogramowaniu Dji creator, bo jest proste w obsłudze. Chyba, że ktoś zna jakiś alternatywny, taki prosty program na Windowsa 10.
Dzięki
zlczqq
Posty: 14
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 17:23

Re: Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: zlczqq »

Masz możliwość zainstalowania apki na karcie pamięci ? Na androidzie z tego co pamiętam jest taka możliwość

edit w ustawieniach tabletu w aplikacjach masz chyba opcje "przenieś na kartę sd"
jogo
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 18:40
Lokalizacja: Niemcy

Re: Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: jogo »

zlczqq pisze:Masz możliwość zainstalowania apki na karcie pamięci ? Na androidzie z tego co pamiętam jest taka możliwość

edit w ustawieniach tabletu w aplikacjach masz chyba opcje "przenieś na kartę sd"

Tez tak myślałem, ale w tej aplikacji ta opcja jest wyłączona. Niby po rootowaniu telefonu da się, ale nie wiem tego na pewno.
IvanM
Posty: 1566
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 19:25
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: IvanM »

Wyciągnij kartę z Phantoma, włóż ją do tableta i działaj. Nie musisz to wtedy wcale zasysać i kopiować.
jogo
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 18:40
Lokalizacja: Niemcy

Re: Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: jogo »

IvanM pisze:Wyciągnij kartę z Phantoma, włóż ją do tableta i działaj. Nie musisz to wtedy wcale zasysać i kopiować.
Tez tak myślałem, ale nic z tego. Dji go odczytuje tylko pliki z galerii i tylko z pamięci telefonu. a w nim nie mam miejsca. Jest opcja odczytu z karty ale tylko z tej z drona i tylko przez podłączenie z dronem. Chociaż to tez mi nie działa. Działa tylko połączenie bezprzewodowe.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: pawelsky »

A probowales utworzyc link symboliczny do katalogu na karcie (choc nie wiem czy da rade bez roota)?
kooowal957
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2016, 22:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: kooowal957 »

Mam podobne pytanie, latałem na samsungu galaxy note 3 i wszystkie zdjecia zapisywaly sie w folderze CACHE_IMAGE, przesiadłem się na iphone 6s iii te zdjęcia się nie zapisują w galerii w osobnym folderze, jak to zmienić?
Kpieczyrak
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 10 sty 2016, 11:08
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: Kpieczyrak »

Wiphonie bedzie ciezko cokolwiek zrobic.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dji Go a miejsce zapisu filmów

Post autor: pawelsky »

Kpieczyrak pisze:Wiphonie bedzie ciezko cokolwiek zrobic.
Do gieldy zbierasz?
ODPOWIEDZ