Program do odtwarzania filmów na win7

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

pawelpk
Posty: 193
Rejestracja: piątek 13 gru 2013, 11:36
Lokalizacja: Goleniów

Program do odtwarzania filmów na win7

Post autor: pawelpk »

Witam
Jakim programem mógłbym odtwarzać filmy z phantoma na windowsie 7 nagrane w rozdzielczości FHD tak, aby podczas odtwarzania filmy się nie cięły?
Mama allplayera na którym filmy zaczynają klatkować, avs media player także się tnie jedynie splash się nie tnie lecz jeśli przewinę filmik to zawiesza się, windows media player nie działa gdyż jest czarny ekran. Wszystko chodziło pięknie dopóki nie zaktualizowałem allplayera - filmy do tego momentu się nie klakowały. Dlatego chciałbym zapytać jakim programem odtwarzacie filmy z PH?
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Program do odtwarzania filmów na win7

Post autor: Rurek »

najlepszy jest VLC ale gdy komputerek słaby i/lub windowsy zasyfione/przytkane to nic nie pomoże...
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
pawelpk
Posty: 193
Rejestracja: piątek 13 gru 2013, 11:36
Lokalizacja: Goleniów

Re: Program do odtwarzania filmów na win7

Post autor: pawelpk »

Też myślałem że zasyfiony ale gdyby tak było to film odtwarzany w allplayerze nie działałby na początku perfekcyjnie a po włączeniu następnego już zaczyna klatkować. Zresztą windowsa mam świeżo postawionego bo wymieniałem dysk na ssd. Jedynie ten splash nei klatkuje ale kiedy przewinę w tył filmik lub w przód to zwiechę dostaje i muszę filmik włączać od nowa.

Edit: Ściągnąłem tego VLC i na razie jest dobrze po testuje zobaczymy jak będzie.
Awatar użytkownika
Marciniasty
Posty: 918
Rejestracja: piątek 18 mar 2011, 14:23
Lokalizacja: Głogów

Re: Program do odtwarzania filmów na win7

Post autor: Marciniasty »

To wygląda jak by z nowym allplayerem zassało nowe lipne kodeki h.264 . Od bidy przestawiło się dekodowanie ze sprzętowego na softowe lub na odwrót . Vlc ma swoje kodeki i dla tego śmiga płynnie .
pawelpk
Posty: 193
Rejestracja: piątek 13 gru 2013, 11:36
Lokalizacja: Goleniów

Re: Program do odtwarzania filmów na win7

Post autor: pawelpk »

Marciniasty pisze:To wygląda jak by z nowym allplayerem zassało nowe lipne kodeki h.264 . Od bidy przestawiło się dekodowanie ze sprzętowego na softowe lub na odwrót . Vlc ma swoje kodeki i dla tego śmiga płynnie .
Masz rację, czy można to gdzieś sprawdzić co nabroił ten allplayer? Tak z ciekawości bo na razie VLC śmiga.
Marcin_WPR
Posty: 7
Rejestracja: sobota 28 cze 2014, 09:12
Lokalizacja: Pruszków

Re: Program do odtwarzania filmów na win7

Post autor: Marcin_WPR »

Zainstaluj Daum Potplayer
Awatar użytkownika
Marciniasty
Posty: 918
Rejestracja: piątek 18 mar 2011, 14:23
Lokalizacja: Głogów

Re: Program do odtwarzania filmów na win7

Post autor: Marciniasty »

Jeśli nie wyłączyłeś backupów to win7 robi punkty przywracania przed każdą instalacją ,trzeba było przywrócić i by było po sprawie . A tak po datach instalacji kodeków . Poszukaj w necie jakiegoś codec menagera , chyba w pakiecie klitecodec było coś takiego .
ODPOWIEDZ