Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
KamilK
Posty: 35
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2014, 12:38
Lokalizacja: Ruda Śl

Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: KamilK »

Czy ktoś używa tego regulatora? Jakieś opinie, spostrzeżenia? Składam pierwszego quada, a ten Emax 4in1 kusi ceną.
http://www.banggood.com/Emax-Quattro-25 ... 31805.html
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1713
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 22:54
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: fragles »

Nie polecam. Dostałem egzemplarz z fabrycznym zwarciem środku, poszedł dym, musiałem naprawiać spalone ścieżki i wymienić jeden z modułów ESC i BEC-a. Poza tym nie kontaktował konektor PWM. Po naprawie i tak jeden z regulatorów gubi synchronizację. Dziadostwo...
Awatar użytkownika
KamilK
Posty: 35
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2014, 12:38
Lokalizacja: Ruda Śl

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: KamilK »

Ajjjj, a taki ładny:P Są w ogóle jakieś dobre i sprawdzone regle 4 in 1? Czy to wszystko jeden czort?
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: Baqsthc »

Ja tam używam bez żadnego problemu. Ale odradzam. Też chciałem takiego fajnego prostego bez kabelkologii.. a teraz żałuję. Wolał bym się pomęczyć w budowie ale zachować tonę miejsca.. cholernie nie ustawne to dziadostwo ;P A jeśli już 4in1 to na pewno nie z "wymiennymi segmentami" bo zwiększa to strasznie kubaturę..
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1713
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 22:54
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: fragles »

No i cięższe to od zwykłych regulatorów.
Awatar użytkownika
camaroon
Posty: 241
Rejestracja: piątek 09 sie 2013, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: camaroon »

Polecam tego o niebo lepszy,jest na Silabach.Bardziej zintegrowany niż Emax całe 4 regulatory na jednej płycie nie moduły.
http://www.banggood.com/Hobbywing-SkyWa ... 70387.html
QUAD F450 , NAZA V1 ,
Hexa TAROT 680 NAZA V2
QUAD TAROT 650 NAZA V2
PIXHAWK już lata :)
MAVIC MINI
Awatar użytkownika
xq_operator
Posty: 441
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 12:10
Lokalizacja: pomorskie

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: xq_operator »

ja polecam tego emaxa, choć poprawiałem jeden lut w śrdoku.
Awatar użytkownika
Henryk_s
Posty: 561
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 10:57
Lokalizacja: Świętochlowice

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: Henryk_s »

Cześć !
Mam taki regulator. NIE działa z WOOKONGIEM, sprawdziłem. Z NAZA działa. Jeżeli potrzebujesz do prostego quada z silnikami typu DJI czy podobnymi bedzie działał. Ponieważ jednak z WK nie działa ja go nie potrzebuję, mogę go zbyć za 50 PLN
Pozdrawiam
Henryk

Elit: Przepraszam ... Jestem przekonany że pisałem PW, widać nie :oops:
Ostatnio zmieniony czwartek 19 lut 2015, 18:26 przez Henryk_s, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marekj
Posty: 791
Rejestracja: środa 07 sie 2013, 20:31
Lokalizacja: Bestwinka

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: marekj »

Od wielu miesięcy intensywnie używam Qbrain w 2 copterach. Sa oczywiście fast pwm. Jak dotąd, zero problemów.
Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
KamilK
Posty: 35
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2014, 12:38
Lokalizacja: Ruda Śl

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: KamilK »

Henryk_s Dzięki, poszło PW. Co do silników na których mam zamiar latać - najprawdopodobniej mt2213, jak wspominałem w pierwszym poście będzie to mój pierwszy quad.
Awatar użytkownika
KamilK
Posty: 35
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2014, 12:38
Lokalizacja: Ruda Śl

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: KamilK »

Dzisiaj poskładałem quada na tym regulatorze i multiwii. Po uzbrojeniu silników jeden nie startuje - telepie się, prawo- lewo nawet po dodaniu gazu. Pozostałe silniki pracują prawidłowo. Była kalibracja, zamiana kabelków, zamieniłem miejscami silniki. Problem występuje tylko na tym jednym ramieniu. Mam rozumieć, że jeden moduł esc jest uszkodzony? Ktoś ma jakieś sugestie?
Filmik https://www.youtube.com/watch?v=nufd5E2 ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1713
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 22:54
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: fragles »

KamilK pisze:Dzisiaj poskładałem quada na tym regulatorze i multiwii. Po uzbrojeniu silników jeden nie startuje - telepie się, prawo- lewo nawet po dodaniu gazu. Pozostałe silniki pracują prawidłowo. Była kalibracja, zamiana kabelków, zamieniłem miejscami silniki. Problem występuje tylko na tym jednym ramieniu. Mam rozumieć, że jeden moduł esc jest uszkodzony? Ktoś ma jakieś sugestie?
Filmik https://www.youtube.com/watch?v=nufd5E2 ... e=youtu.be
Miałem to samo. Wymiana modułu nie pomogła. Regulator wylądował w szufladzie.
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: Baqsthc »

Mam to samo. Tylko mój ESC chodził normalnie. A ten objaw pojawił się jakieś 50m nad ziemią.. (wtedy stwierdziłem że zrobię sobie 250 :D) a teraz już prawie cały czas tak skacze silnik.. czasami odpali normalnie. Chciałem wymienić jeden ESC ale akurat nie było w ABC.. dobrze że nie kupiłem jak nie pomaga.. chętnie się dowiem jak Ty sobie poradzisz ^^ chyba że ktoś bardziej doświadczony chciałby go obejrzeć?
Awatar użytkownika
KamilK
Posty: 35
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2014, 12:38
Lokalizacja: Ruda Śl

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: KamilK »

No nie gadaj, właśnie zamówiłem moduł, może jeszcze jakoś odkręcę zamówienie. Czyli wychodzi na to, że co jest tanie, to jest jednak drogie i tanie mięso psy jedzą. Jeszcze coś pokombinuje, ale pozytywnie to mnie do działania nie nastawiłeś;-)

Edyta.
Rozebrałem i zamieniłem moduły miejscami. Ewidentnie ten jeden nie bangla. Postanowiłem jednak nie rezygnować z zamówienia i jutro podmienię na nowy w imię nauki. Zobaczymy...
Awatar użytkownika
xq_operator
Posty: 441
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 12:10
Lokalizacja: pomorskie

Re: Emax Brushless 25A SimonK 4-in-1

Post autor: xq_operator »

fragles pisze:
KamilK pisze:Dzisiaj poskładałem quada na tym regulatorze i multiwii. Po uzbrojeniu silników jeden nie startuje - telepie się, prawo- lewo nawet po dodaniu gazu. Pozostałe silniki pracują prawidłowo. Była kalibracja, zamiana kabelków, zamieniłem miejscami silniki. Problem występuje tylko na tym jednym ramieniu. Mam rozumieć, że jeden moduł esc jest uszkodzony? Ktoś ma jakieś sugestie?
Filmik https://www.youtube.com/watch?v=nufd5E2 ... e=youtu.be
Miałem to samo. Wymiana modułu nie pomogła. Regulator wylądował w szufladzie.
miałem to samo i poprawiłem lut gniazdo-płytka stopem ołowiowym, od tego czasu bez problemów.
ODPOWIEDZ