Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

KrzychP
Posty: 15
Rejestracja: piątek 12 lut 2016, 21:55
Lokalizacja: Szczecin

Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: KrzychP »

Witam czy zna ktoś może zamienniki śmigieł do Eye one extreme.Śmigła występują w dwóch rozmiarach 138 i 150 mm i posiadają sześciokątne gniazdo na trzpień silnika( 4,5 mm).Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
KrzychP
Posty: 15
Rejestracja: piątek 12 lut 2016, 21:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: KrzychP »

Bardzo dziękuję za pomoc,jestem naprawdę wdzięczny.Może źle zacząłem,trzeba może było tak:kupiłem drona za 45 tyś.i mam problem...a szkoda gadać.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: Verid »

KrzychP pisze:mam problem
Tak, masz. W takich przypadkach niezawodny okazuje się poniższy specyfik:

Obrazek

A jakbyś przed nasmarowaniem obu tematów zajrzał tu to byś wiedział że o tym wynalazku jest ledwie jeden temat (poza twoimi) i to raczej jak go przerobić niż naprawić więc ciężko się spodziewać hordy porad (skoro nikt poza tobą w ten badziew nie wdepnął) i pozostaje ci raczej druciarstwo i eksperymenty.
Ten wredny...
KrzychP
Posty: 15
Rejestracja: piątek 12 lut 2016, 21:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: KrzychP »

No dzięki lepsza taka rada jak żadna a wynalazek kupiłem za radą jednego z forumowiczów bo miał to być dobry wybór dla początkujących.A teraz kilka słów o sobie mam prawie 60 lat i chciałem zacząć zabawę z mini dronami(na początek)no i znalazłem wasze forum.Forum jak to forum powinno służyć pomocą nowicjuszom od tego jest i myślę w wyrozumiały i cierpliwy sposób tłumaczyć i naprowadzać.Jezeli nie ma wiedzy na temat jak to napisałeś wynalazku czy ładniej badziewia to też można napisać że się takiej wiedzy nie ma,prawda.Inaczej to nie forum a banda pyszałkowatych snobów dla których ważna jest ilość wydanej kasy na swoje zabawki,i na taki badziew jak mój to po prostu szkoda czasu.A zanim zadałem pytanie dosyć dokładnie przeszukałem internet z którego dosyć sprawnie korzystam od czasów kiedy nie jeden z Panów forumowiczów w pieluchy robił.Pozdrawiam.I żeby była jasność w temacie,nie mam pretensji o brak wiedzy odnośnie mojego badziewia(kupionego za radą tego forum)ale za totalny brak zainteresowania.Jeżeli się nie ma czasu na odpowiedzi to po co prowadzić forum.No chyba żeby wykazywać swoją wyższość nad nowicjuszami,ale to już nie obrażając oczywiście wszystkich forumowiczów BURADZTWO.Jeszcze raz Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: Verid »

KrzychP pisze:wynalazek kupiłem za radą jednego z forumowiczów bo miał to być dobry wybór dla początkujących
Ma kolega prawo mieć żal do tego forumowicza. A jeszcze większy do siebie że nie zweryfikował jego słów.
KrzychP pisze:A teraz kilka słów o sobie mam prawie 60 lat
Wybacz ale wiary nie dam. Nie po tym co padło niżej.
KrzychP pisze:Forum jak to forum powinno służyć pomocą nowicjuszom od tego jest i myślę w wyrozumiały i cierpliwy sposób tłumaczyć i naprowadzać
Kolega raczy mylić forum z helpdeskiem. Co, biorąc pod uwagę że podobno:
KrzychP pisze: internet z którego dosyć sprawnie korzystam od czasów kiedy nie jeden z Panów forumowiczów w pieluchy robił
...nie powinno mieć miejsca. Typowo roszczeniowa postawa wskazuje że podany wiek należy podzielić przez co najmniej 3.
KrzychP pisze: banda pyszałkowatych snobów dla których ważna jest ilość wydanej kasy na swoje zabawki,i na taki badziew jak mój to po prostu szkoda czasu.
Pomijając oczywistą agresję słowną za którą, jeżeli będzie kontynuowana, przyznane zostaną odpowiednie nagrody to jest taki sobie temat: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=42&t=32423 (i kilka pokrewnych o podobnym tytule) który skutecznie zadaje kłam zarówno twierdzeniu o sprawnym poruszaniu się po internetach jak i o snobach hołdujących kasie bo wymienione tam sprawdzone koptery dla początkujących zaczynają się od circa 60zł - w kit hajsu, nie ma co.
KrzychP pisze:I żeby była jasność w temacie,nie mam pretensji o brak wiedzy odnośnie mojego badziewia(kupionego za radą tego forum)ale za totalny brak zainteresowania.
Błogosławieni którzy nie mając nic do powiedzenia nie przyoblekają tego faktu w słowa. Po co pisać że nic nie wiem w temacie? To raz. A dwa - nie ma obowiązku udzielania odpowiedzi ani także rejestracja nie przyznaje prawa do jej bezwzględnego otrzymania więc pretensje proszę zatrzymać dla siebie. Nikt tu nic koledze nie jest winien. Wtopił? Bywa. Podetrzeć nosek i do przodu a nie się mazgaić że nie chcą za rączkę poprowadzić.
KrzychP pisze:BURADZTWO
Słownik polecam.
Ten wredny...
KrzychP
Posty: 15
Rejestracja: piątek 12 lut 2016, 21:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: KrzychP »

Dzięki,zwłaszcza za zwrócenie uwagi odnośnie słownika,cenna uwaga(czasami zdarzają mi się błędy) .A poza tym sporo zdań wyrwanych z kontekstu(przekłamują trochę cały tekst)Mazgaić się takimi pierdołami raczej chociażby z uwagi na wiek(naprawdę mam dokładnie 59 lat) nie mam zamiaru.Mam poważniejsze problemy,jak chyba każdy z nas niż mimo wszystko zabawki(ile by nie kosztowały).Trochę myślę nieładnie że neguje Pan mój wiek jak też wypunktowanie mojego posta,ale myślę ze jest Pan młodym człowiekiem,czasy mamy jakie mamy,to wiele tłumaczy.Co do wtopy....no cóż na pewno nie uważają że wtopili panowie z tych filmików:https://www.youtube.com/watch?v=Q3LYYTmDyDg https://www.youtube.com/watch?v=e3wihlHjoxc .I jeżeli chociaż w dziesięciu procentach będę potrafił to co oni będę w pełni usatysfakcjonowany swoim badziewiem.Przepraszam jeżeli moim postem poczuł Pan się w jakikolwiek sposób dotknięty.Nie taki był mój cel.Życzę takiej samej wyrozumiałości od młodszych kiedy będzie Pan w moim wieku. Natomiast jeżeli nikt na forum nie posiada mojej zabawki ani wiedzy na jej temat to nie chciałbym zawracać głowy i proszę o usunięcie mnie z niego.Szczerze i życzliwie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: Verid »

KrzychP pisze:Trochę myślę nieładnie że neguje Pan mój wiek jak też wypunktowanie mojego posta
Niestety, w internetach mogę się opierać jeno na obserwacji wypowiedzi interlokutora bo monitor zniesie wszystko a styl wypowiedzi nie licuje z podanym wiekiem stąd takie postawienie sprawy, nie inne.
KrzychP pisze:myślę ze jest Pan młodym człowiekiem
Też tak lubię o sobie myśleć, nawet jeżeli to czcze fantazje.
KrzychP pisze:Co do wtopy....no cóż na pewno nie uważają że wtopili panowie z tych filmików
Panowie z tych filmików nie są początkującymi. W przypadku osoby początkującej, bez zaplecza i doświadczenia to nie najszczęśliwszy wybór.
KrzychP pisze:I jeżeli chociaż w dziesięciu procentach będę potrafił to co oni będę w pełni usatysfakcjonowany swoim badziewiem.
To co ci panowie prezentują nie wynika z maszyny a z ich umiejętności. A do tych najlepiej dochodzić mniej kosztownymi, spokojniejszymi i szerzej opisanymi sprzętami. Nauka jazdy na bolidzie F1 to, jakby to ująć - "specyficzny" pomysł.
KrzychP pisze:Natomiast jeżeli nikt na forum nie posiada mojej zabawki ani wiedzy na jej temat to nie chciałbym zawracać głowy i proszę o usunięcie mnie z niego.
Administracją kontami zajmuje się Krall. To z nim należy się skontaktować w temacie ewentualnego usunięcia.
Ten wredny...
KrzychP
Posty: 15
Rejestracja: piątek 12 lut 2016, 21:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: KrzychP »

To sobie jednak pobędę na tym forum,i dołożę wszelkich starań aby wykazać jak się cieplej zrobi że i laik pojeździ na bolidzie F1(albo zwrócę honor).
KrzychP
Posty: 15
Rejestracja: piątek 12 lut 2016, 21:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: KrzychP »

Acha no i maść na ból dupy.....bez komentarza(zwłaszcza że jak Pan napisał nie uważa się Pan za młodzieniaszka).
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Zamiennik śmigieł do Eye one extreme

Post autor: Verid »

KrzychP pisze:To sobie jednak pobędę na tym forum
To przy okazji do poduszki: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=8210
Pkt.9 szczególnie polecam
KrzychP pisze:i laik pojeździ na bolidzie F1
Pojeździ. Ale tanio nie będzie. Komfortowo też nie bardzo.
KrzychP pisze:Acha no i maść na ból dupy
Skoro ból wystąpił to polecam. Działa niezależnie od wieku.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ