EMAX-MT3506 Problem?

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

EMAX-MT3506 Problem?

Post autor: Y3lloW »

Witam tak jak w temacie mam problem z jednym silnikiem EMAX-MT3506 mianowicie zatrzymuję się szybciej od 3 pozostałych... kalibracje regli przeprowadziłem na wszelki wypadek kilka razy. Regle 30A ABC soft BLheli. Drgań czy luzów nie wyczułem, quad jeszcze u mnie nie latał, dopiero co miałem czas wszystko poskładać mam obawy z pierwszym oblotem czy nie będzie świrować (rama z silnikami kupiona od kolegi tutaj z forum)

Poniżej filmik jak to wygląda (Musiałem podłożyć muzykę w tle bo przy nagrywaniu rozmawiałem z kumplem :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ntpuXYu5pus

Jakieś sugestie? wiem że pewnie bez oblotu się nie obejdzie i sprawdzenie jak będzie się zachowywać w locie :-?
Gdzieś czytałem na forum że kilka osób też miało podobny problem, tylko nie wiem czy problem rozwiązali czy latają na takim silniku :roll:
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
Awatar użytkownika
blubencjusz
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2015, 15:31
Lokalizacja: Zabrze

Re: EMAX-MT3506 Problem?

Post autor: blubencjusz »

Tez miałem podobny problem w podobnej konfiguracji (Naza v2+Tarot 650+T-Motor MT3506).Mi pomogło ustawienie w Naza Assistant > Motor Idle Speed z recomended na high.
Awatar użytkownika
Y3lloW
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 05 sie 2014, 14:50
Lokalizacja: Poznań

Re: EMAX-MT3506 Problem?

Post autor: Y3lloW »

blubencjusz pisze:Tez miałem podobny problem w podobnej konfiguracji (Naza v2+Tarot 650+T-Motor MT3506).Mi pomogło ustawienie w Naza Assistant > Motor Idle Speed z recomended na high.
Witam sprawdzałem ciągle tak samo, rozkręciłem silnik przeczyściłem i z tego co zauważyłem to po założeniu pierścienia osadczego całość jest za mocno ściśnięta... dlatego taki opór, najprawdopodobniej będę mieć taki sam silnik tylko rozbity na części więc pokombinuje :)
Tarot 650, Emax MT-3506 650KV, 12x3.8, Naza V1 (upgrade V2), Xiaomi yi / Cheerson CX-10 / QAV250
ODPOWIEDZ