"Korepetycje" z pixhawka

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
bat21
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 13 sty 2015, 23:34
Lokalizacja: Katowice

"Korepetycje" z pixhawka

Post autor: bat21 »

Cześć Wszystkim Konstruktorom!

Poszukuję osoby chętnej do udzielenia "korepetycji" z Pixhawka, ale w wersji dla Samolotów (wiem, że to sekcja dla Kopterów, ale nie znalazłem osobnej sekcji Pixhawk dla Samolotów). Chodzi mi o całościowy przegląd możliwości, procedur (tryby lotów, dobre praktyki w lotach autonomicznych, itd.).
Model Skywalkera oblatany w RC. Temat Pixhawka ogarniam wybiórczo, tj. mam podłączone GPS, OSD, radio telemetrii (połączenia działa). Grzebałem w ustawieniach grupy Arming_required, żeby uruchomić silnik, bo trochę blędów typu bad AHRS jeszcze mi się pojawia.
Rzecz w tym, że trochę mam ograniczeń czasowych, co uniemożliwia szybki przyrost wiedzy. No i lepiej przyswajam słowo mówione niż pisane (próbuję zgłębić manuale ardupilota, ale wymiękam po wejściu do szczegółów, ponieważ nie mam właściwego obrazu ogólnego).

Pytanie czy znajdzie się ktoś chętny do udzielenia takich korepetycji i ew. współpracy przy ogarnięciu optymalizacji. Chodzi mi oo osoby z doświadczeniem w Pixhawk Plane i najlepiej z okolic Śląska / Katowic.
Więcej szczegółów na Priv.

Pozdrawiam,
Marcin
ODPOWIEDZ