Kamera Mini DV Panasonic NVGS 11GC

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Pmaverick
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sie 2010, 09:50
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo

Kamera Mini DV Panasonic NVGS 11GC

Post autor: Pmaverick »

Posiadam, taką kamerke i niestety podlaczylem do gniazda AV in (tak jest opisane) i d..pa :( zadnej reakcji...nagrywa to co przez obiektyw kamery... probowalem zamieniac czincze kabla ( z jednej strony mini jack - do kamery, z drugiej 3x czincz, bialy, zolty i czerwony). NIestety ani na zółtym - powinno byc video, ani na zadnym innym nie ma reakcji. Gniazdo w kamerze wyglada jak mini jack... Czy kamery Panasonic mają jakies dedykowane kable? Kiszka, juz myslalem ze uwolnie sie od netbooka w bazie walizkowej którą wlasnie buduję... Wygląda na to ze jednak nie :( Jakby ktoś z was mial przygody z kamerami Panasonic z AV in to prosba o jakies porady. Pozdrawiam!
Silent cockpit...
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Np. w moim Canonie DV MV500i opcja AV in uruchamia sie tylko z pilota :-)
Pmaverick
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sie 2010, 09:50
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo

Post autor: Pmaverick »

Oj to by byla bida jak cholera :( A opcja taka istnieje bo jest jeszcze opis "remote" na tym gniezdzie... :( armagedon
Silent cockpit...
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Pmaverick pisze:Oj to by byla bida jak cholera :( A opcja taka istnieje bo jest jeszcze opis "remote" na tym gniezdzie... :( armagedon
To gdzie pilota przetraciłeś :roll:
Pmaverick
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sie 2010, 09:50
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo

Post autor: Pmaverick »

Nie bylo, dostalem ją uzywaną. Ech...no to musze szukac innego "taniego nagrywania w bazie"... jakies propozycje?
Silent cockpit...
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1652
Rejestracja: niedziela 06 cze 2010, 19:34
Lokalizacja: WLKP

Post autor: Roman »

kuki83 zrobił fajny wyzwalacz do aparatu Nex to może coś poradzi z tym pilotem.
zobacz ten wątek sterowanie migawką , mam to ustrojstwo i nie mogę się nadziwić zdolności naszego kolegi
I tak skończysz na LawMate
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Ja myślę, że każdy inny pilot do kamery Panasonic DV będzie działał :roll:
Pmaverick
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sie 2010, 09:50
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo

Post autor: Pmaverick »

Obawiam sie ze problem juz nie do rozwiązaniaa to dlatego, że: przyjżałem się i opis gniazda jest owszem av/out/in ale po "in jest dopisane remote contr. co oznacza ze wyjscie av ale wejscie tylko dla remote'a...chyba się przejechałem. Model to Panasonic NV-GS11GC. Ni emoge nigdzie znaleźć parametrów tej kamery mówiącej cy ma av in czy nie wiec zakladam ze raczej to "in" dotyczylo wlasnie gniazda dla pilota a nie video :(
Silent cockpit...
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Twojej kamery NV-GS11GC nie ma na liście kamer rcgroups z AV in. Jest NV-GS11GN . Jedna literka, a robi dużą różnicę :-(
ODPOWIEDZ