Wybór ładowarki pod 6S

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Towerek
Posty: 348
Rejestracja: poniedziałek 25 mar 2013, 15:07
Lokalizacja: Łask

Wybór ładowarki pod 6S

Post autor: Towerek »

Witam szanowne grono zastanawiam sie na wyborem ładowarki do 6S

http://allegro.pl/ladowarka-isdt-sc-620 ... 79712.html

http://www.sklep.rc-lipol.pl/pl/p/ladow ... 0W16A/1079


SkyRC znamy i jest powszechnie lubiany, a co z firmą ISDT której nie znam a kuszące ma wartości.
Wyzwalacz zdalny do time laps (wszystkie aparaty) http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=10&t=35318

"Dopiero kiedy komar usiądzie Ci na jajkach zdasz sobie sprawę, że nie wszystko da się rozwiązać przemocą"
Docent
Posty: 210
Rejestracja: piątek 03 mar 2017, 19:04
Lokalizacja: Bytom

Re: Wybór ładowarki pod 6S

Post autor: Docent »

Mam dwie ładowarki ISDT. Jedna to SC-608, mała przenośna można jej używać w warunkach polowych. Według informacji z RCGROUPS warto ją zasilać dużym napięciem. Ja osobiście używam zasilacza od starego laptopa 20V. Wszystko działa OK. Druga ładowarka to D2, o której napisałem tutaj. Poczytaj, pomyśl, wyciągnij wnioski.
Pozdrawiam Krzysiek
---------------------------------------------------------------
QAV-250, Martian II, GEPRC-AX215, QAV-R 220, ARMATTAN CHAMELEON, T-Rex 500
Zapraszam na bloga
Tanner
Posty: 793
Rejestracja: wtorek 31 maja 2016, 20:08
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków

Re: Wybór ładowarki pod 6S

Post autor: Tanner »

Mam ISDT i polecam, dokładnie model 620. Jedna kwestia o której nie wiedziałem - prąd wejściowy jest ograniczony do 25A, ładowarka działa od 9V, ale jeśli zasilisz ją zasilaczem 12V to nie osiągniesz pełnej mocy, da tylko 300W. Korzystałem i tak z dwóch zasilaczy więc połączyłem je szeregowo zamiast równolegle, zasilam 24V i problem oczywiście się rozwiązał. Oprócz tego raczej wszystko super, kupiłbym ją drugi raz, teraz rozważam T8 - do ładowania większych pakietów równolegle. Z minusów to wentylator jest naprawdę głośny, włącza się często ale na chwilę. Rozładowywanie to max 15W więc przy większych pakietach mało pomocne. Wyjście na pakiet to XT60, jeśli chcesz ładować maksymalnym prądem to AWG12 minimum, mam takie kable od płytki równoległego ładowania z bananami i są ciepłe. Dorobiłem przejściówkę - gniazda bananów - XT60 na AWG10 i jest dobrze, tylko już trudniej się je lutuje do XT60. Nie wiem dlaczego w T8 która daje 30A nadal są małe wyjścia ;)
kuczy
Posty: 2199
Rejestracja: wtorek 17 lis 2015, 22:03

Re: Wybór ładowarki pod 6S

Post autor: kuczy »

Towerek, to ja tu zostawię mój test bardzo taniej ladowarki. Ma wady, ma zalety. Sam ocenisz:



Ps. Założyłem o niej watek, a filmik daje bo może nie widziales
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: Wybór ładowarki pod 6S

Post autor: Baqsthc »

Ja ogólnie zauważyłem że po pojawieniu się tej twojej recenzji na grupach handlowych na fb nagle pojawiło się dużo redoxów imaxow I innych ładowarek za ok 100zł :D
ODPOWIEDZ