Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

Post autor: PiotrSz »

UWAGA!! UŻYWASZ TEN FIRMWARE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Ten firmware przeznaczony jest do gogli FatShark Dominator HD2 oraz V3 z nowym modelem modułu DVR!!

Firmware dodaje opcję włączenia automatycznie nagrywania zaraz po podłączeniu zasilania do gogli.

FIRMWARE NIE JEST PRZEZNACZONY DO DOMINATORÓW HD ORAZ HD2, UŻYCIE W DOMINATORACH V2 SPOWODUJE ZABLOKOWANIE DVR !!

Instrukcja:
Wypakować archiwum na dysk, plik o rozszerzeniu BIN wgrać na kartę microSD do katalogu głównego.
Kartę wsadzić do gogli i podłączyć zasilanie, poczekać aż dioda nad DVR przestanie migać i zgaśnie, można bezpiecznie odłączyć zasilanie.

Jeśli gogle uruchomiły się to znaczy że aktualizacja została przeprowadzona poprawnie a DVR był we właściwej wersji.

Włącz zasilanie, wejdź do menu DVR (odbiornik wyłączony)
W menu pojawią się nowe opcje nagrywania.

Dom HDv2 and Dom V3 NEW DVR Firmware (ONLY)

Firmware pozyskany z supportu FatShark
Awatar użytkownika
Michał T.
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 06 cze 2013, 09:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

Post autor: Michał T. »

Czy firmware będzie pasował do dominatorow v2 które mają płytkę teoretycznie zmieniającą ją w v3. O taką http://www.getfpv.com/fat-shark-dominat ... e-kit.html
Awatar użytkownika
Kkacper
Posty: 839
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 18:27
Lokalizacja: Kiełpino k. Kartuz

Re: Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

Post autor: Kkacper »

Właśnie wgrałem nowy firmware - w HD2 działa bez problemu.
Po ustawieniu w menu nagrywarki autostart record - po włączeniu zasilania nagrywarka automatycznie zaczyna zapis.
Nie trzeba nawet pamiętać o "zatrzymaniu" przed wyłączeniem zasilania - przy wyłączeniu zasilania nie tracimy pliku w nagrywarce.
Awatar użytkownika
Roger
Posty: 371
Rejestracja: piątek 12 lip 2013, 09:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

Post autor: Roger »

Jeśli mam w opcjach record default, auto i continous to mam już ten nowszy soft czy to jeszcze jest coś nowszego?

A jeszcze takie pytanie, może kojarzycie jak ustawić datę nagrania? Wszystkie pliki nagrań mam z 2013 roku ...
Pozdrawiam Maciek,
Aktualnie: FrSky x9d, X-Lite, rejsery i DJI Mavic Pro
Stuff dawno temu: Spektrum DX8, Naza v2 +GPS, http://mojerc.pl, KFC32, Nighthawk 280 Pro
Awatar użytkownika
Michał T.
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 06 cze 2013, 09:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

Post autor: Michał T. »

Ok, kupiłem ten moduł DVR z linku powyżej i jestem zachwycony, działa. Przybyło mi kilka dodatkowych funkcji o których wspomina Roger. Wnioskuję że jest to najnowszy soft skoro ten w linku ma uruchamiać nagrywanie zaraz po wpięciu baterii, a funkcja record continues (teraz również w moich goglach :mrgreen: ) dokładnie do tego służy.
GMX
Posty: 7
Rejestracja: środa 17 gru 2014, 21:54
Lokalizacja: Cambridge

Re: Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

Post autor: GMX »

Witam. Wgrałem ten firmware do moich dom V3 i teraz mam zablokowany dvr. Wogole nie działa i czerwona dioda nie świeci. Wgrałem bo szukałem rozwiązania na gubienie klatek w moim dvr. Czy ktoś się orientuje jak wgrać stary firmware bez używania czytnika kart sd? Dzięki.
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

Post autor: PiotrSz »

GMX, a jesteś pewny że masz dominatory v3?
GMX
Posty: 7
Rejestracja: środa 17 gru 2014, 21:54
Lokalizacja: Cambridge

Re: Nowy Firmware do FatShark Dominator HD2 V3

Post autor: GMX »

Tak jestem pewien. Ciężko się pomylić. Pisałem do obsługi klienta na stronie fatshark i nie chcą się podzielić tym jak to naprawić. Mogą naprawić w serwisie lub można kupić nowy moduł dvr. Pytam na forum bo może ktoś przerabiał ten problem.
ODPOWIEDZ