Ekran 8,5 cala za 90 zł

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

hmmm no to podejdźmy do tego z innej strony...a to co MAX robi, taki śmieszny kondycjoner video...on nie generuje synchra?
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Nie bardzo rozumiem pytanie.
Max ma w sobie generatory synchra, oraz detektor jakości sygnału zewnętrznego. Wewnetrzne generatory są cały czas synchronizowane z sygnałem zewnętrznym, lecz jeśli jego jakość spadnie poniżej jakiegoś tam progu to wyjście może się przełączyć na wewnętrzny układ generowania synchronizacji i szarego tła.
Tyle że aby owe funkcje uruchomić to potrzeba procesora który zapisze odpowiednie parametry do rejestrów sterujących max'a.
Pzdr. -----MIŚ-----
Artu

Post autor: Artu »

A nie da się zastosować jakiegoś innego układu, który po pogorszeniu się sygnału "zewnętrznego" zacznie generować szum i nie pozwoli na załączenie bluescreen-a ?
Od razu mówię, że piszę na temat, o którym nie mam jakiegokolwiek pojęcia :mrgreen: więc nie krzyczeć, nie bić tylko przytulić i wytłumaczyć :-P
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Misiu, sorry nieprecyzyjnie się określiłem, chodzi mi o maximka z serii 745x czyli zupełnie inne rozwiązanie od maxia OSDowego
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Niestety, ale żaden z tych wynalazków nie ma swojego generatora synchro. Być może jest w stanie z kiepskiego sygnału video coś wyciągnąć, ale zastępstwa nie będzie.
Pzdr. -----MIŚ-----
Artu

Post autor: Artu »

To po co ja zamówiłem sample MAX7450ESA+ :?: :mrgreen:
Może się komuś przydadzą ?
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Artu masz to? To dawaj jednego łyknę :-) choćby dla sportu trza zrobić układ, prosto z ich noty aplikacyjnej, trudny nie jest ;-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Radzu
Posty: 317
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 00:10
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Radzu »

Dziś robiłem test akumulatora i jestem więcej niż zadowolony - wytrzymał prawie 3 godziny wyświetlania podglądu z AV :!:
Jestem jeszcze bardziej zadowolony z zakupu niż na początku :-D
Artu

Post autor: Artu »

Rurek pisze:Artu masz to? To dawaj jednego łyknę :-) choćby dla sportu trza zrobić układ, prosto z ich noty aplikacyjnej, trudny nie jest ;-)
Rurku, dopiero zamówiłem sample, wczoraj :mrgreen:
Radzu pisze:Dziś robiłem test akumulatora i jestem więcej niż zadowolony - wytrzymał prawie 3 godziny wyświetlania podglądu z AV :!:
Ja swój "zareklamowałem", to znaczy napisałem do sprzedawcy, że po naładowaniu działa kilka minut... Zobaczymy co odpowie.
A co do odtwarzania z DVD to u mnie działa bezproblemowo (chociaż to)
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Artu ale wziąłeś 7450? to niedobrze :-( bo on potrzebuje zasilania ±5V... lepszy 7452 bo tylko +5 potrzebuje...
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Artu

Post autor: Artu »

Rurek pisze:Artu ale wziąłeś 7450? to niedobrze :-( bo on potrzebuje zasilania ±5V... lepszy 7452 bo tylko +5 potrzebuje...
Wiem, dopiero jak kliknąłem "submit" to zobaczyłem jakiego babola walnąłem :-/
No nic to, jak się sprawdzi w "warunkach laboratoryjnych", to następnym razem wezmę 7452 (lub ktoś może również zamówić sample - to kosztuje jedynie 0$ i pięć kliknięć na stronie) do zastosowań "polowych"...
yagi
Posty: 450
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 09:41
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: yagi »

to niema BLUESCREENA i ladnie swieci nie sa wypalone http://allegro.pl/monitor-7-cali-i1858653169.html 99zl samo lcd 7"
"Bóg musi byc chinczykiem , on stworzyl wszystko"
pass: qwerty
ODPOWIEDZ