FR632 vs. Skyzonoe RD40

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
KwiatuFPV
Posty: 192
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 23:50
Lokalizacja: Szczecin

FR632 vs. Skyzonoe RD40

Post autor: KwiatuFPV »

Witam

Zaczynam kompletowac graty do stacji odbiorczej na statywie i stoje przy wyborze odbiornika.

Generalnie założenie mam takie ze do stacji będę podlaczal gogle, a na statywie dodatkowo będzie monitorek dla gapiow ;)

Początkowo mialbyc to FR632 i borykalem sie z problemem rozdzielenia sygnału na gogle i monitor, myslalem o Immersionrc power box ale szukałem tanszej alternatywy, większość tanich np.z BG splitterow odpadło bo zależy mi tez na sygnale audio ( chyba że jakieś urzadzenie umknęło mej uwadze ).

Trafiłem na odbiornik Skyzone RD40 i tu pytanie czy dobrze rozumiem specyfikacje ze ma on dwa wyjścia video diversity, nie tak jak fr632 ant1 ant2 i diveristy ? I rozwiaze mój problem z rozdzieleniem sygnału ?

Czy ktorys z kolegów miał stycznosc z.tym odbiornikiem i mógłby wypowiedzieć się co do jego jakosci, ewentualnie porównać z fr632 ?
bajer0
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 20:13
Lokalizacja: Łódź

Re: FR632 vs. Skyzonoe RD40

Post autor: bajer0 »

Hej.
Zdobyłeś jakieś informacje? Też niedługo chcę kupić nowy odbiornik i również korci mnie RD40.
Zależy mi na diversity, oraz mam już antenki RP-SMA :)
Awatar użytkownika
Gone
Posty: 219
Rejestracja: niedziela 15 cze 2014, 16:02
Lokalizacja: Mielec/Rzeszów

Re: FR632 vs. Skyzonoe RD40

Post autor: Gone »

a może porządny projekt misiowy rozwiąże wasze problemy
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=10&t=26896

zdwojone głowice 1,2 i 5,8 lub tylko 1,2 /5.8 wyjścia video itp... praktycznie co dusza pragnie :)
Awatar użytkownika
MacPiston
Posty: 1051
Rejestracja: niedziela 02 lis 2014, 10:30
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: FR632 vs. Skyzonoe RD40

Post autor: MacPiston »

Mam misiowe diversity i polecam :) Obsługa pilotem jest przydatna, a jak przejdę na 1,2 to wystarczy dokupić głowice.
ODPOWIEDZ