Przenośny mały odtwarzacz divX z AV out

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Przenośny mały odtwarzacz divX z AV out

Post autor: mikun »

Zna ktoś jakiś mały przenośny odtwarzacz plików avi, mp4 itp, który mógłbym podłączyć do ekranu 5 cali w goglach quanum v2?
Nie musi mieć nawet ekranu i baterii. Wystarczy żeby działał na 2-3S i miał AV out, wejście na sd lub mikroSD i zmieścił się do kieszonki w goglach. Nie musi odtwarzać HD, jednak byłoby to jakieś udogodnienie (HD downscaling do PAL).

Przy okazji chciałem zapytać do czego jest białe gniazdo wiszące chinch w monitorku 5 cali od quanum v2? Żółte to video a białe? Audio? AV2? Monitorek rozebrałem głośniczka nie ma (ale jest na niego miejsce :-) )
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Przenośny mały odtwarzacz divX z AV out

Post autor: Rurek »

Miki, jakoś tam ostatnio były testy tej małej nagrywarki z banggoda, o tej: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=432138#p432138
Chyba coś takiego Ci podpasuje...
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Przenośny mały odtwarzacz divX z AV out

Post autor: mikun »

Cena super, waga super jednak nie napisali co odtwarza a jedynie to w czym koduje obraz - Compression Format: MJPEG. Nie wiem czy czyta divX, mp4 czy avi. Głównie chodzi o ściągnięte filmy z YT za pomogą downloadera o nazwie ANT (dodatek do FF) ale nie tylko. Nie uśmiecha mi się przekodowywać filmiki do MJPEG ;(
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przenośny mały odtwarzacz divX z AV out

Post autor: cobra »

Według mnie, cechy podane przez Ciebie spełnia TV Box na Androidzie. Mam taki i używam m. in. do odtwarzania mediów na TV przez HDMI lub analogowe AV-out.
________________
Cobra
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Przenośny mały odtwarzacz divX z AV out

Post autor: mikun »

Cobra a możesz podać jakiś model? Chodzi mi o to że włączam duszę PLAY i leci :-) Bo LCD w goglach quanum v2 nie jest dotykowy i wchodzenie do playera w androidzie może być kłopotliwe.
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przenośny mały odtwarzacz divX z AV out

Post autor: cobra »

Mój TV Box to już staroć, ale z multimediami daje radę. Nie mogę znaleźć, jaki to model - opis na pudełku, którego już nie mam. Wyglądem i funkcjonalnie podobny do tego: http://allegro.pl/mxq-android-4-4-smart ... 85467.html Ma starszy procesor 1-rdzieniowy. Wyjście video HDMI lub analog AV. W komplecie był pilot, ale najczęściej obsługuję go myszką.
________________
Cobra
ODPOWIEDZ