Wybór gogli - Headplay HD vs Fatshark Dominator v3

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamillos
Posty: 84
Rejestracja: wtorek 22 lis 2016, 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wybór gogli - Headplay HD vs Fatshark Dominator v3

Post autor: Kamillos »

Super sprawa! A czy taki zestaw nie wdraża dodatkowych zakłóceń i opóźnienia w transmisji ?
Lepiej spróbować i pożałować
niż żałować, że się nie spróbowało.
yoseph
Posty: 558
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 23:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Wybór gogli - Headplay HD vs Fatshark Dominator v3

Post autor: yoseph »

Też się tego bałem ale nie ma żadnych zakłóceń ani opóźnień. Wyjście AV odbiornika 1.2 podłączasz jak kamerę do nadajnika 5.8. Ja używam takiego starego spalonego nadajnika 5.8 co po 20 metrach kończy mu się zasięg:D Więcej nie potrzeba
Awatar użytkownika
Kamillos
Posty: 84
Rejestracja: wtorek 22 lis 2016, 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wybór gogli - Headplay HD vs Fatshark Dominator v3

Post autor: Kamillos »

No ok tak też zrobię ;) A jak rozwiązujesz sprawę z linkiem RC ? Też na maszt ? przedłużenie kablem antenowym ?
Lepiej spróbować i pożałować
niż żałować, że się nie spróbowało.
yoseph
Posty: 558
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 23:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Wybór gogli - Headplay HD vs Fatshark Dominator v3

Post autor: yoseph »

Też na maszt tylko inny :D RC jest na maszcie który stawiam na samochodzie, a video jest na statywie fotograficznym, jak chcę latać daleko to zakładam kierunkową antenę i mogę kręcić:) bo nie mam trackera. Akurat moje RC to frsky R9M i ono zakłóca odbiornik foxa jak jest bliżej niż metr. RC mam tak zorganizowane że mój taranis x9e jest zbindowany z odbiornikiem x4rsb a jego wyjście PPM jest podłączone prosto do gniazda modułu. Musisz jedynie ustawić FS tak żeby włączał Ci się niezależnie od tego które radio straci link i dokładnie to sprawdzić żeby nie było niespodzianki.
W moim temacie o harrierze zobaczysz jak wygląda mój maszt. Tyle że ostatecznie musiałem rozdzielić RC i VRX :)
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=26&t=44657
ODPOWIEDZ