FatShark base edition

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

FatShark base edition

Post autor: marcin.gala »

Mam pytanie bo właśnie zamówiłem w RV google base edition jak jest u nich z audio one mają jakieś słuchawki czy głośniki w obudowie czy podłączenie to jakichś swoich słuchawek...i ile idzie przesyłka od nich...mam EMS express niby 3-5dni ale może ktoś jest doświadczony...naczytałem sie o googlach tyle że w końcu poszedłem na łatwiznę i je wziołem jakieś opinie na temat tych googli albo spostrzeżenia co lepiej zrobić a czego nie robić... :roll:
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

Już się doczytałem jack pod spodem...i jakiś nowy kabel av bo były problemy z kolorami przy lamwejcie czy fox-ach..ale poprawili...zdam relację jak dojdą... :mrgreen:
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
jawor
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek 12 lip 2010, 12:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jawor »

marcin.gala pisze:jakiś nowy kabel av bo były problemy z kolorami przy lamwejcie czy fox-ach..ale poprawili...zdam relację jak dojdą... :mrgreen:
Ja je kupiłem jakies 2 miechy temu, faktycznie (testowaliśmy z ZiMi) przy słabym oświetleniu kolory miały jakieś wyprane, przy pełnym słońcu raczej było ok.

Reklamowałem i przysłali mi drugi kabel, na oko niczym nie różniący się od poprzedniego, nie robiłem jeszcze testów przy słabym oświetleniu, może w ten weekend.

Jawor
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

Jeszcze zapytam czym zasialacie bo chciałem podciągnąć prąd z bazy ale baze zasilam aku żelowym 12V - a raczej podchodzi pod 13V ,natomiast google mają 6v-12v czy można zasilić je akumulatorem z samochodu jak ja zasilam bazę albo lipolem 3S???
Czy one toleruję ta tolerancję powyżej 12V... :roll:
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Zasil je jakims malym lipolem 2S. Standardowo maja 2s 900mA co starcza spokojnie na godzine latania ( z wbudowanym odbiornikiem 2.4).
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

Właśnie tak zrobię 2S 800mAh mam na zbyciu to się w końcu przyda do czegoś.. :roll:
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
jawor
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek 12 lip 2010, 12:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jawor »

Ja je zasilam (razem z rx diversity i dwiema glowicami z rangevideo) lipolem 3S.
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

Dzisiaj doszły base edition...jakis nowy kabel AV video działa i audio w porządku tylko mam mikrofon za głośno aż warczy w słuchawkach ale obraz w googlach...jak najbardziej dobre kolory...troche się pobawiłem i zasiliłem je w lipo 2S podłączyłem do bazy i jest jak nalezy na nadajniku fox800mW i odbiorniku lawmejt 1.2Ghz a video mam z rozdzielacza tego samego który daje na monitorek 5" awaryjnie teraz i pinnacle a niedługo na Canona 630i...jak coś nagram to dam znać.
P.S.-mam mały problem bo nie mam nikogo kto by póścił mi model...a w googlach może być problem.. :mrgreen: nawet jak pószczę to pewnie gdzieś wyrżnę o dach samochodu wsidając do niego haha ogólnie jestem zadowolony ale za tą cenę mogliby się postarać o jakąś walizeczkę alu na google..słuchawki w komplecie i lepsza gąbkę...chyba nakleję tą drugą z zestawu powinno być lepiej nie wiem jak inni robią ale pierwszy raz dzisiaj miałem google na nosie i jestem mega zadowolony...w końcu koniec z "mordą w kubeł" i swobodne sidzenie na fotelu podczas latania... :mrgreen:
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

marcin.gala pisze:P.S.-mam mały problem bo nie mam nikogo kto by póścił mi model...
A skąd ty jesteś :roll: . W środkowej saharze mieszkasz :?:
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

No można tak powiedzieć ,tyle że tu bardziej zielono :. :lol:
Obrazek
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Po lewej lasy, po prawej rzeka i chyba wąwóz, a to białe na skrzyżowaniu dróg to twoje siedlisko :roll: . Ze zdjęcia widać, że do ludzi faktycznie daleko :-(
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Nie dość że daleko to jeszcze godojo nie po naszemu ;-) i dziwne samochody mają z kierownicą nie tam gdzie zwykle ;-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
ODPOWIEDZ